Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Baardwijk 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Bavel 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DESK 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Gilze 0 0 0 0 0 0 0  
5 GSBW 0 0 0 0 0 0 0  
6 JEKA 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Oosterhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 RWB 0 0 0 0 0 0 0  
9 SVSSS 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV TSC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VCB 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Waspik 0 0 0 0 0 0 0  
13 Were Di 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV ZIGO 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baardwijk2. VV Bavel3. VV DESK4. VV Gilze5. GSBW6. JEKA7. VV Oosterhout8. RWB9. SVSSS10. VV TSC11. VCB12. VV Waspik13. Were Di14. VV ZIGO
1. VV Baardwijk  5 nov 3 dec13 mei 1 apr18 feb 4 feb 1 okt15 apr18 mrt27 mei15 okt22 okt17 dec
2. VV Bavel11 mrt 25 mrt29 okt11 feb15 apr27 mei17 dec 3 dec 4 feb19 nov 1 okt 8 okt13 mei
3. VV DESK22 apr22 okt 10 dec26 nov 5 nov18 feb15 okt 1 okt20 mei15 apr 1 apr18 mrt 4 feb
4. VV Gilze26 nov18 mrt27 mei 22 apr15 okt 1 okt22 okt 4 feb18 feb17 dec 5 nov 1 apr15 apr
5. GSBW19 nov15 okt13 mei 3 dec  4 feb15 apr18 mrt17 dec 1 okt25 mrt18 feb 5 nov27 mei
6. JEKA 8 okt28 jan11 mrt11 feb24 sep 25 mrt13 mei19 nov10 dec 3 dec20 mei 8 apr29 okt
7. VV Oosterhout24 sep10 dec 8 okt 8 apr28 jan22 okt  1 apr29 okt26 nov11 feb22 apr20 mei11 mrt
8. RWB 8 apr20 mei11 feb25 mrt29 okt26 nov19 nov 11 mrt22 apr24 sep10 dec28 jan 8 okt
9. SVSSS28 jan22 apr 8 apr24 sep20 mei 1 apr18 mrt 5 nov 22 okt 8 okt26 nov10 dec11 feb
10. VV TSC29 okt24 sep17 dec 8 okt 8 apr27 mei13 mei 3 dec25 mrt 11 mrt15 apr11 feb19 nov
11. VCB10 dec 1 apr28 jan20 mei22 okt22 apr15 okt 4 feb18 feb 5 nov 18 mrt26 nov 1 okt
12. VV Waspik11 feb 8 apr19 nov11 mrt 8 okt17 dec 3 dec27 mei13 mei28 jan29 okt 24 sep25 mrt
13. Were Di25 mrt18 feb29 okt19 nov11 mrt 1 okt17 dec15 apr27 mei15 okt13 mei 4 feb  3 dec
14. VV ZIGO20 mei26 nov24 sep28 jan10 dec18 mrt 5 nov18 feb15 okt 1 apr 8 apr22 okt22 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie