Zaterdag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Meeuwen 22 15 2 5 47 49 31  
2 VV Oostkapelle 20 9 7 4 34 32 22  
3 VV Arnemuiden 21 10 4 7 34 40 31  
4 DBGC 20 9 6 5 33 37 35  
5 FC Axel 21 9 6 6 33 30 31  
6 SSV '65 21 9 5 7 32 37 29  
7 VV Zwaluwe 22 8 8 6 32 32 26  
8 MZC '11 20 8 6 6 30 44 44  
9 SV Nieuwdorp 20 8 5 7 29 41 34  
10 VV Prinsenland 20 5 6 9 21 32 41  
11 VV Serooskerke 20 3 11 6 20 28 30  
12 VV Terneuzense Boys 20 5 5 10 20 32 38  
13 VV Den Bommel 20 5 3 12 18 22 52  
14 VV Klundert 21 3 2 16 11 31 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
144
Totaal aantal doelpunten
487
Totaal aantal doelpunten (thuis)
268
Totaal aantal doelpunten (uit)
219
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,52
Grootste overwinning (thuis) 
Klundert - Den Bommel (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Den Bommel - Arnemuiden (1 - 5)
Den Bommel - SSV '65 (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Axel FC - Den Bommel (5 - 4)



Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Arnemuiden2. FC Axel3. DBGC4. VV Den Bommel5. VV Klundert6. VV De Meeuwen7. MZC '118. SV Nieuwdorp9. VV Oostkapelle10. VV Prinsenland11. VV Serooskerke12. SSV '6513. VV Terneuzense Boys14. VV Zwaluwe
1. VV Arnemuiden 0 - 12 - 20 - 14 - 012 mei26 mei1 - 31 - 22 - 13 - 23 - 12 - 10 - 0
2. FC Axel 5 mei 1 - 05 - 42 - 12 - 53 - 22 - 12 - 11 - 10 - 012 mei26 mei0 - 0
3. DBGC3 - 22 - 1 0 - 13 - 22 - 22 - 22 - 210 mei2 - 12 - 32 - 212 mei26 mei
4. VV Den Bommel1 - 50 - 119 mei 4 - 30 - 21 - 210 mei1 - 41 - 12 - 11 - 54 - 312 mei
5. VV Klundert0 - 24 - 11 - 28 - 0 2 - 1 5 mei2 - 21 - 12 - 419 mei1 - 21 - 20 - 1
6. VV De Meeuwen2 - 21 - 04 - 14 - 02 - 0 2 - 11 - 019 mei3 - 00 - 32 - 13 - 2 5 mei
7. MZC '113 - 119 mei2 - 32 - 03 - 24 - 1 5 - 32 - 43 - 02 - 21 - 11 - 11 - 1
8. SV Nieuwdorp5 - 32 - 32 - 20 - 026 mei0 - 25 - 1 4 - 22 - 0 5 mei1 - 028 apr4 - 2
9. VV Oostkapelle1 - 11 - 11 - 4 5 mei1 - 04 - 028 apr12 mei 2 - 02 - 026 mei1 - 10 - 0
10. VV Prinsenland10 mei2 - 2 5 mei28 apr12 mei26 mei4 - 42 - 10 - 1 3 - 35 - 30 - 34 - 1
11. VV Serooskerke1 - 210 mei0 - 126 mei28 apr0 - 212 mei0 - 01 - 12 - 2 1 - 12 - 22 - 2
12. SSV '650 - 11 - 024 apr4 - 01 - 03 - 51 - 219 mei1 - 03 - 11 - 1  5 mei2 - 0
13. VV Terneuzense Boys1 - 32 - 21 - 22 - 13 - 02 - 510 mei1 - 30 - 119 mei0 - 22 - 2 0 - 1
14. VV Zwaluwe19 mei1 - 03 - 00 - 02 - 12 - 07 - 13 - 12 - 20 - 12 - 20 - 22 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie