Zaterdag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnemuiden 0 0 0 0 0 0 0  
2 Axel FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 DBGC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Den Bommel 0 0 0 0 0 0 0  
5 Klundert 0 0 0 0 0 0 0  
6 De Meeuwen 0 0 0 0 0 0 0  
7 MZC '11 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nieuwdorp 0 0 0 0 0 0 0  
9 Oostkapelle 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Prinsenland 0 0 0 0 0 0 0  
11 Serooskerke 0 0 0 0 0 0 0  
12 SSV '65 0 0 0 0 0 0 0  
13 Terneuzense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluwe 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arnemuiden2. Axel FC3. DBGC4. Den Bommel5. Klundert6. De Meeuwen7. MZC '118. Nieuwdorp9. Oostkapelle10. VV Prinsenland11. Serooskerke12. SSV '6513. Terneuzense Boys14. Zwaluwe
1. Arnemuiden  7 okt30 sep14 apr 12 mei26 mei28 okt24 mrt10 feb 3 feb18 nov 2 dec16 dec
2. Axel FC17 feb  3 feb30 sep  2 dec16 dec18 nov28 okt10 mrt14 okt12 mei26 mei14 apr
3. DBGC 7 apr23 sep 16 dec 24 mrt 2 dec10 mrt18 nov 7 okt27 jan28 okt12 mei26 mei
4. Den Bommel27 jan 7 apr19 mei  28 okt24 mrt10 feb10 mrt23 sep 9 dec 2 dec18 nov12 mei
5. Klundert              
6. De Meeuwen25 nov21 apr21 okt17 mrt   4 nov27 jan23 sep 9 dec31 mrt 7 apr14 okt17 feb
7. MZC '11 9 dec19 mei21 apr21 okt 10 mrt  7 apr 7 okt27 jan25 nov10 feb28 okt31 mrt
8. Nieuwdorp17 mrt31 mrt 4 nov14 okt 14 apr30 sep 26 mei21 apr17 feb16 dec 3 feb21 okt
9. Oostkapelle21 okt17 mrt31 mrt 4 nov  3 feb17 feb 9 dec 25 nov19 mei14 apr30 sep14 okt
10. VV Prinsenland14 okt 4 nov17 feb 3 feb 26 mei14 apr 2 dec12 mei 30 sep24 mrt16 dec17 mrt
11. Serooskerke23 sep10 feb14 apr26 mei 18 nov12 mei 7 okt16 dec 7 apr 10 mrt24 mrt 2 dec
12. SSV '6531 mrt25 nov17 mrt21 apr 30 sep14 okt19 mei27 jan21 okt 4 nov 17 feb 3 feb
13. Terneuzense Boys21 apr 9 dec25 nov31 mrt 10 feb17 mrt23 sep 7 apr19 mei21 okt 7 okt  4 nov
14. Zwaluwe19 mei27 jan 9 dec25 nov  7 okt18 nov24 mrt10 feb28 okt21 apr23 sep10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie