Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Someren 7 6 1 0 19 16 6  
2 Marvilde 7 4 2 1 14 12 7  
3 EFC 7 4 1 2 13 23 8  
4 Sparta '18 7 3 3 1 12 10 4  
5 Irene Sportclub 7 3 2 2 11 11 7  
6 RPC 7 3 2 2 11 16 14  
7 Rood Wit V 7 3 1 3 10 11 9  
8 RKVVO 7 3 1 3 10 10 10  
9 FC Eindhoven AV 7 3 0 4 9 16 17  
10 Heeze 7 3 0 4 9 15 17  
11 Beerse Boys 7 3 0 4 9 9 16  
12 NWC 7 1 2 4 5 3 7  
13 Wilhelmina Boys 7 1 1 5 4 4 15  
14 SV Blerick 7 1 0 6 3 8 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
164
Totaal aantal doelpunten (thuis)
91
Totaal aantal doelpunten (uit)
73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,49
Grootste overwinning (thuis) 
EFC - Blerick (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Blerick - Rood Wit V (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RPC - Heeze (6 - 4)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beerse Boys2. SV Blerick3. EFC4. FC Eindhoven AV5. Heeze6. Irene Sportclub7. Marvilde8. NWC9. RKVVO10. Rood Wit V11. RPC12. SV Someren13. Sparta '1814. Wilhelmina Boys
1. Beerse Boys 2 - 020 mei11 feb22 apr2 - 11 - 426 nov11 mrt 1 apr10 dec28 jan 8 apr1 - 2
2. SV Blerick18 feb 18 mrt15 apr 1 apr0 - 322 apr20 mei 4 feb1 - 53 - 526 nov10 dec2 - 1
3. EFC17 dec8 - 1 13 mei 4 feb27 mei25 mrt3 - 0 3 dec15 apr18 feb11 mrt19 nov5 - 0
4. FC Eindhoven AV4 - 128 jan26 nov 18 mrt18 feb10 dec1 - 03 - 1 4 feb 1 apr3 - 420 mei22 apr
5. Heeze 3 dec19 nov0 - 24 - 3 13 mei11 feb28 jan25 mrt27 mei 8 apr0 - 311 mrt17 dec
6. Irene Sportclub18 mrt 8 apr10 dec5 - 226 nov 28 jan0 - 011 feb1 - 022 apr20 mei1 - 1 1 apr
7. Marvilde 4 feb 3 dec2 - 227 mei1 - 415 apr 18 mrt17 dec1 - 00 - 0 1 apr13 mei18 feb
8. NWC13 mei17 dec11 feb11 mrt15 apr25 mrt0 - 1 19 nov 3 dec2 - 0 8 apr1 - 127 mei
9. RKVVO1 - 23 - 122 apr 8 apr0 - 22 - 020 mei 1 apr 18 feb26 nov10 dec28 jan18 mrt
10. Rood Wit V19 nov11 feb28 jan2 - 010 dec11 mrt 8 apr22 apr2 - 2 20 mei1 - 425 mrt26 nov
11. RPC27 mei25 mrt4 - 319 nov6 - 4 3 dec11 mrt 4 feb13 mei17 dec 11 feb0 - 015 apr
12. SV Someren15 apr13 mei1 - 025 mrt18 feb17 dec19 nov1 - 027 mei18 mrt2 - 1  3 dec 4 feb
13. Sparta '184 - 027 mei 1 apr17 dec2 - 1 4 feb26 nov18 feb15 apr0 - 118 mrt22 apr 2 - 0
14. Wilhelmina Boys25 mrt11 mrt 8 apr 3 dec20 mei19 nov0 - 310 dec0 - 113 mei28 jan1 - 111 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie