Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Beerse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blerick 0 0 0 0 0 0 0  
3 EFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eindhoven AV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heeze 0 0 0 0 0 0 0  
6 Irene Sportclub 0 0 0 0 0 0 0  
7 Marvilde 0 0 0 0 0 0 0  
8 NWC 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVVO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rood Wit V 0 0 0 0 0 0 0  
11 RPC 0 0 0 0 0 0 0  
12 Someren 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sparta '18 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wilhelmina Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beerse Boys2. Blerick3. EFC4. Eindhoven AV5. Heeze6. Irene Sportclub7. Marvilde8. NWC9. RKVVO10. Rood Wit V11. RPC12. Someren13. Sparta '1814. Wilhelmina Boys
1. Beerse Boys  8 okt20 mei11 feb22 apr29 okt24 sep26 nov11 mrt 1 apr10 dec28 jan 8 apr22 okt
2. Blerick18 feb 18 mrt15 apr 1 apr 1 okt22 apr20 mei 4 feb15 okt22 okt26 nov10 dec 5 nov
3. EFC17 dec29 okt 13 mei 4 feb27 mei25 mrt15 okt 3 dec15 apr18 feb11 mrt19 nov 1 okt
4. Eindhoven AV15 okt28 jan26 nov 18 mrt18 feb10 dec 5 nov 1 okt 4 feb 1 apr22 okt20 mei22 apr
5. Heeze 3 dec19 nov24 sep29 okt 13 mei11 feb28 jan25 mrt27 mei 8 apr 8 okt11 mrt17 dec
6. Irene Sportclub18 mrt 8 apr10 dec 8 okt26 nov 28 jan22 okt11 feb 5 nov22 apr20 mei24 sep 1 apr
7. Marvilde 4 feb 3 dec22 okt27 mei15 okt15 apr 18 mrt17 dec 1 okt 5 nov 1 apr13 mei18 feb
8. NWC13 mei17 dec11 feb11 mrt15 apr25 mrt29 okt 19 nov 3 dec24 sep 8 apr 8 okt27 mei
9. RKVVO 5 nov24 sep22 apr 8 apr22 okt15 okt20 mei 1 apr 18 feb26 nov10 dec28 jan18 mrt
10. Rood Wit V19 nov11 feb28 jan24 sep10 dec11 mrt 8 apr22 apr 8 okt 20 mei29 okt25 mrt26 nov
11. RPC27 mei25 mrt 8 okt19 nov 1 okt 3 dec11 mrt 4 feb13 mei17 dec 11 feb29 okt15 apr
12. Someren15 apr13 mei 5 nov25 mrt18 feb17 dec19 nov 1 okt27 mei18 mrt15 okt  3 dec 4 feb
13. Sparta '18 1 okt27 mei 1 apr17 dec 5 nov 4 feb26 nov18 feb15 apr22 okt18 mrt22 apr 15 okt
14. Wilhelmina Boys25 mrt11 mrt 8 apr 3 dec20 mei19 nov 8 okt10 dec29 okt13 mei28 jan24 sep11 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie