Zaterdag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AGOVV 0 0 0 0 0 0 0  
2 AVW '66 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauw Geel '55 0 0 0 0 0 0 0  
4 ESA Rijkerswoerd 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horst FC 0 0 0 0 0 0 0  
6 Lelystad '67 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lunteren 0 0 0 0 0 0 0  
8 OWIOS 0 0 0 0 0 0 0  
9 Renswoude 0 0 0 0 0 0 0  
10 Scherpenzeel 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Valleivogels 0 0 0 0 0 0 0  
12 Veensche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VSCO '61 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVOP 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGOVV2. AVW '663. Blauw Geel '554. ESA Rijkerswoerd5. Horst FC6. Lelystad '677. Lunteren8. OWIOS9. Renswoude10. Scherpenzeel11. De Valleivogels12. Veensche Boys13. VSCO '6114. VVOP
1. AGOVV 30 sep14 apr14 okt 2 dec24 mrt10 mrt 3 feb26 mei18 nov16 dec17 feb28 okt12 mei
2. AVW '66 7 apr 12 mei 9 dec28 okt 7 okt23 sep19 mei18 nov10 feb24 mrt27 jan10 mrt 2 dec
3. Blauw Geel '5527 jan25 nov 21 apr 7 okt 7 apr28 okt 9 dec10 mrt24 mrt18 nov19 mei10 feb23 sep
4. ESA Rijkerswoerd10 feb26 mei 2 dec 18 nov28 okt 7 apr14 apr24 mrt 7 okt12 mei23 sep16 dec10 mrt
5. Horst FC21 apr17 mrt17 feb31 mrt 19 mei 9 dec21 okt14 okt27 jan 4 nov25 nov23 sep 7 apr
6. Lelystad '6721 okt17 feb30 sep17 mrt16 dec 31 mrt14 okt14 apr12 mei 3 feb 4 nov 2 dec26 mei
7. Lunteren 4 nov 3 feb17 mrt30 sep26 mei18 nov 17 feb16 dec 2 dec14 apr14 okt12 mei24 mrt
8. OWIOS23 sep16 dec26 mei27 jan24 mrt10 feb 7 okt 12 mei10 mrt 2 dec 7 apr18 nov28 okt
9. Renswoude 9 dec31 mrt 4 nov21 okt10 feb27 jan19 mei25 nov 23 sep17 mrt21 apr 7 apr 7 okt
10. Scherpenzeel31 mrt14 okt21 okt17 feb14 apr25 nov21 apr 4 nov 3 feb 30 sep17 mrt26 mei16 dec
11. De Valleivogels19 mei21 okt31 mrt25 nov10 mrt23 sep27 jan21 apr28 okt 7 apr  9 dec 7 okt10 feb
12. Veensche Boys 7 okt14 apr16 dec 3 feb12 mei10 mrt10 feb30 sep 2 dec28 okt26 mei 24 mrt18 nov
13. VSCO '6117 mrt 4 nov14 okt19 mei 3 feb21 apr25 nov31 mrt30 sep 9 dec17 feb21 okt 14 apr
14. VVOP25 nov21 apr 3 feb 4 nov30 sep 9 dec21 okt17 mrt17 feb19 mei14 okt31 mrt27 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie