Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AD '69 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV DCS 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Gendringen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Groessen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Grol 0 0 0 0 0 0 0  
6 Keijenburgse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 MASV 0 0 0 0 0 0 0  
8 OBW 0 0 0 0 0 0 0  
9 Pax 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Rheden 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Trias 0 0 0 0 0 0 0  
12 VDZ 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV VIOD Doetinchem 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVO 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AD '692. SV DCS3. VV Gendringen4. Groessen5. SV Grol6. Keijenburgse Boys7. MASV8. OBW9. Pax10. SC Rheden11. FC Trias12. VDZ13. VV VIOD Doetinchem14. VVO
1. AD '69  8 apr10 dec25 mrt11 feb28 jan 3 dec19 nov29 okt24 sep20 mei 8 okt11 mrt13 mei
2. SV DCS 1 okt 15 okt17 dec19 nov18 feb13 mei27 mei 3 dec11 mrt 4 feb25 mrt29 okt15 apr
3. VV Gendringen27 mei11 feb 13 mei 8 okt24 sep11 mrt25 mrt19 nov 8 apr15 apr29 okt17 dec 3 dec
4. Groessen22 okt20 mei26 nov  8 apr10 dec11 feb29 okt11 mrt28 jan22 apr24 sep 8 okt 1 apr
5. SV Grol15 okt 1 apr18 feb 1 okt 18 mrt17 dec 4 feb15 apr22 apr 5 nov26 nov27 mei22 okt
6. Keijenburgse Boys15 apr 8 okt 4 feb27 mei29 okt 19 nov 3 dec13 mei11 feb 1 okt11 mrt25 mrt17 dec
7. MASV22 apr26 nov 5 nov15 okt20 mei 1 apr 18 feb 1 okt22 okt18 mrt10 dec28 jan 4 feb
8. OBW 1 apr10 dec22 okt18 mrt24 sep22 apr 8 okt 11 feb20 mei26 nov28 jan 8 apr 5 nov
9. Pax18 mrt22 apr 1 apr 5 nov28 jan26 nov 8 apr15 okt 10 dec22 okt20 mei24 sep18 feb
10. SC Rheden 4 feb 5 nov 1 okt15 apr 3 dec15 okt25 mrt17 dec27 mei 18 feb19 nov13 mei18 mrt
11. FC Trias17 dec24 sep28 jan 3 dec11 mrt 8 apr29 okt13 mei25 mrt 8 okt 11 feb19 nov27 mei
12. VDZ18 feb22 okt18 mrt 4 feb13 mei 5 nov27 mei15 apr17 dec 1 apr15 okt  3 dec 1 okt
13. VV VIOD Doetinchem 5 nov18 mrt20 mei18 feb10 dec22 okt15 apr 1 okt 4 feb26 nov 1 apr22 apr 15 okt
14. VVO26 nov28 jan22 apr19 nov25 mrt20 mei24 sep11 mrt 8 okt29 okt10 dec 8 apr11 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie