Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ABS 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Activia 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Broekland 0 0 0 0 0 0 0  
4 DAVO 0 0 0 0 0 0 0  
5 Sportclub Deventer 0 0 0 0 0 0 0  
6 Diepenveen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV De Gazelle 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Haarle 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Holten 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Hoonhorst 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Lettele 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Nieuw Heeten 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Raalte 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Terwolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ABS2. VV Activia3. SV Broekland4. DAVO5. Sportclub Deventer6. Diepenveen7. VV De Gazelle8. SV Haarle9. VV Holten10. VV Hoonhorst11. VV Lettele12. SV Nieuw Heeten13. SV Raalte14. SV Terwolde
1. ABS 27 mei15 apr18 feb 4 feb 1 okt13 mei25 mrt17 dec19 nov15 okt 3 dec18 mrt 5 nov
2. VV Activia10 dec  5 nov22 okt18 mrt 1 apr24 sep 8 apr15 okt20 mei26 nov28 jan18 feb22 apr
3. SV Broekland28 jan11 mrt 22 apr22 okt26 nov 8 okt11 feb29 okt24 sep10 dec 8 apr 1 apr20 mei
4. DAVO 8 okt25 mrt 3 dec 17 dec28 jan19 nov29 okt13 mei11 feb 8 apr11 mrt27 mei24 sep
5. Sportclub Deventer24 sep29 okt25 mrt20 mei 10 dec11 mrt 3 dec19 nov 8 okt28 jan11 feb13 mei 8 apr
6. Diepenveen 8 apr19 nov13 mei15 apr27 mei 17 dec11 mrt25 mrt29 okt24 sep 8 okt 3 dec11 feb
7. VV De Gazelle26 nov 4 feb18 feb 1 apr 5 nov20 mei 15 apr 1 okt22 apr22 okt10 dec15 okt18 mrt
8. SV Haarle22 okt 1 okt15 okt18 mrt22 apr 5 nov28 jan 18 feb10 dec 1 apr20 mei 4 feb26 nov
9. VV Holten20 mei11 feb18 mrt26 nov 1 apr22 okt 8 apr 8 okt 28 jan22 apr24 sep 5 nov10 dec
10. VV Hoonhorst 1 apr17 dec 4 feb15 okt18 feb18 mrt 3 dec27 mei15 apr  5 nov13 mei 1 okt22 okt
11. VV Lettele11 feb13 mei27 mei 1 okt15 apr 4 feb25 mrt19 nov 3 dec11 mrt 29 okt17 dec 8 okt
12. SV Nieuw Heeten22 apr15 apr 1 okt 5 nov15 okt18 feb27 mei17 dec 4 feb26 nov18 mrt 22 okt 1 apr
13. SV Raalte29 okt 8 okt19 nov10 dec26 nov22 apr11 feb24 sep11 mrt 8 apr20 mei25 mrt 28 jan
14. SV Terwolde11 mrt 3 dec17 dec 4 feb 1 okt15 okt29 okt13 mei27 mei25 mrt18 feb19 nov15 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie