Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alexandria 0 0 0 0 0 0 0  
2 Be Quick Z 0 0 0 0 0 0 0  
3 Beekbergen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Brummen SP 0 0 0 0 0 0 0  
5 Groen Wit '62 0 0 0 0 0 0 0  
6 Klarenbeek SC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Loenermark 0 0 0 0 0 0 0  
8 sv Orderbos 0 0 0 0 0 0 0  
9 TKA 0 0 0 0 0 0 0  
10 Twello SV 0 0 0 0 0 0 0  
11 Vaassen 0 0 0 0 0 0 0  
12 Victoria Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 WWNA 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZVV '56 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alexandria2. Be Quick Z3. Beekbergen4. Brummen SP5. Groen Wit '626. Klarenbeek SC7. Loenermark8. sv Orderbos9. TKA10. Twello SV11. Vaassen12. Victoria Boys13. WWNA14. ZVV '56
1. Alexandria 15 apr27 mei 4 feb11 mrt 3 dec18 feb19 nov 1 okt25 mrt15 okt29 okt17 dec13 mei
2. Be Quick Z28 jan 11 mrt10 dec29 okt 8 okt20 mei25 mrt26 nov 8 apr22 apr11 feb19 nov24 sep
3. Beekbergen10 dec 5 nov 26 nov20 mei11 feb22 apr24 sep 1 apr28 jan22 okt 8 apr18 mrt 8 okt
4. Brummen SP24 sep27 mei13 mei  8 okt25 mrt 8 apr11 mrt17 dec11 feb28 jan19 nov 3 dec29 okt
5. Groen Wit '62 5 nov18 mrt17 dec18 feb 27 mei15 okt 3 dec 4 feb19 nov 1 okt13 mei15 apr25 mrt
6. Klarenbeek SC22 apr18 feb15 okt22 okt10 dec 26 nov28 jan18 mrt20 mei 1 apr24 sep 5 nov 8 apr
7. Loenermark 8 okt17 dec 3 dec 1 okt11 feb13 mei 29 okt15 apr11 mrt 4 feb25 mrt27 mei19 nov
8. sv Orderbos 1 apr22 okt 4 feb 5 nov22 apr15 apr18 mrt 15 okt26 nov18 feb27 mei 1 okt17 dec
9. TKA 8 apr13 mei19 nov20 mei24 sep29 okt28 jan11 feb  8 okt10 dec11 mrt25 mrt 3 dec
10. Twello SV22 okt 1 okt15 apr15 okt 1 apr17 dec 5 nov13 mei18 feb 18 mrt 3 dec 4 feb27 mei
11. Vaassen11 feb 3 dec25 mrt15 apr 8 apr19 nov24 sep 8 okt27 mei29 okt 17 dec13 mei11 mrt
12. Victoria Boys18 mrt15 okt 1 okt 1 apr26 nov 4 feb22 okt10 dec 5 nov22 apr20 mei 18 feb15 apr
13. WWNA20 mei 1 apr29 okt22 apr28 jan11 mrt10 dec 8 apr22 okt24 sep26 nov 8 okt 11 feb
14. ZVV '5626 nov 4 feb18 feb18 mrt22 okt 1 okt 1 apr20 mei22 apr10 dec 5 nov28 jan15 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie