Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Vaassen 26 17 4 5 55 50 25  
2 Sportclub Brummen 26 15 8 3 53 61 27  
3 VV Beekbergen 26 15 6 5 51 63 34  
4 SC Klarenbeek 26 13 3 10 42 65 49  
5 SV Twello 26 12 4 10 40 51 43  
6 VV Loenermark 26 11 5 10 38 62 50  
7 Victoria Boys 26 11 4 11 37 49 47  
8 WWNA 26 10 4 12 34 48 51  
9 sv Orderbos 26 8 5 13 29 39 61  
10 Groen Wit '62 26 8 4 14 28 57 66  
11 VV TKA 26 8 4 14 28 43 60  
12 ZVV '56 26 8 4 14 28 33 55  
13 Alexandria 26 8 4 14 28 39 70  
14 Be Quick Z 26 7 3 16 24 35 57  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
695
Totaal aantal doelpunten (thuis)
382
Totaal aantal doelpunten (uit)
313
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,10
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,72
Grootste overwinning (thuis) 
WWNA - Alexandria (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
WWNA - Beekbergen (0 - 6)
Orderbos sv - Loenermark (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Groen Wit '62 - Loenermark (7 - 3)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alexandria2. Be Quick Z3. VV Beekbergen4. Sportclub Brummen5. Groen Wit '626. SC Klarenbeek7. VV Loenermark8. sv Orderbos9. VV TKA10. SV Twello11. SV Vaassen12. Victoria Boys13. WWNA14. ZVV '56
1. Alexandria 0 - 23 - 22 - 52 - 10 - 22 - 10 - 33 - 32 - 10 - 12 - 22 - 03 - 2
2. Be Quick Z2 - 1 0 - 20 - 32 - 15 - 23 - 22 - 33 - 21 - 10 - 11 - 32 - 30 - 2
3. VV Beekbergen2 - 34 - 2 2 - 22 - 40 - 02 - 16 - 14 - 23 - 21 - 05 - 11 - 02 - 0
4. Sportclub Brummen3 - 04 - 13 - 0 1 - 23 - 20 - 02 - 10 - 02 - 24 - 12 - 02 - 15 - 0
5. Groen Wit '623 - 31 - 20 - 21 - 1 3 - 17 - 32 - 36 - 31 - 60 - 15 - 12 - 22 - 3
6. SC Klarenbeek5 - 23 - 00 - 42 - 24 - 1 4 - 04 - 04 - 13 - 51 - 52 - 44 - 10 - 2
7. VV Loenermark5 - 02 - 22 - 23 - 14 - 13 - 3 5 - 15 - 32 - 11 - 12 - 04 - 24 - 1
8. sv Orderbos2 - 24 - 00 - 21 - 03 - 43 - 20 - 6 0 - 02 - 31 - 33 - 20 - 32 - 3
9. VV TKA3 - 13 - 22 - 41 - 53 - 21 - 33 - 00 - 0 0 - 20 - 21 - 32 - 32 - 1
10. SV Twello3 - 01 - 02 - 11 - 22 - 20 - 42 - 01 - 31 - 2 3 - 13 - 21 - 20 - 0
11. SV Vaassen4 - 02 - 01 - 11 - 14 - 10 - 43 - 13 - 01 - 22 - 1 3 - 03 - 22 - 0
12. Victoria Boys4 - 13 - 01 - 12 - 23 - 04 - 13 - 03 - 01 - 33 - 11 - 2 2 - 00 - 4
13. WWNA7 - 12 - 20 - 60 - 34 - 30 - 12 - 12 - 22 - 12 - 30 - 03 - 1 4 - 0
14. ZVV '562 - 42 - 12 - 21 - 31 - 20 - 41 - 51 - 12 - 01 - 30 - 30 - 02 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie