Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Beekbergen 7 6 1 0 19 24 4  
2 SV Vaassen 7 6 0 1 18 13 3  
3 SV Twello 7 5 0 2 15 13 6  
4 Victoria Boys 7 3 2 2 11 15 11  
5 Sportclub Brummen 7 3 1 3 10 14 9  
6 Groen Wit '62 7 3 1 3 10 17 14  
7 SC Klarenbeek 7 3 1 3 10 17 17  
8 VV Loenermark 7 3 0 4 9 17 17  
9 WWNA 7 3 0 4 9 12 17  
10 VV TKA 7 2 2 3 8 11 13  
11 sv Orderbos 7 2 1 4 7 7 17  
12 Be Quick Z 7 2 0 5 6 9 17  
13 ZVV '56 7 2 0 5 6 5 17  
14 Alexandria 7 0 3 4 3 8 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
182
Totaal aantal doelpunten (thuis)
107
Totaal aantal doelpunten (uit)
75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,53
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Beekbergen - Orderbos sv (6 - 1)
Brummen SP - ZVV '56 (5 - 0)
Loenermark - Alexandria (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
WWNA - Beekbergen (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Groen Wit '62 - Loenermark (7 - 3)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alexandria2. Be Quick Z3. VV Beekbergen4. Sportclub Brummen5. Groen Wit '626. SC Klarenbeek7. VV Loenermark8. sv Orderbos9. VV TKA10. SV Twello11. SV Vaassen12. Victoria Boys13. WWNA14. ZVV '56
1. Alexandria 15 apr27 mei 4 feb11 mrt 3 dec18 feb19 nov3 - 325 mrt0 - 12 - 217 dec13 mei
2. Be Quick Z28 jan 11 mrt10 dec2 - 15 - 220 mei25 mrt26 nov 8 apr22 apr11 feb19 nov0 - 2
3. VV Beekbergen10 dec4 - 2 26 nov20 mei11 feb22 apr6 - 1 1 apr28 jan1 - 0 8 apr18 mrt2 - 0
4. Sportclub Brummen3 - 027 mei13 mei 1 - 225 mrt 8 apr11 mrt17 dec11 feb28 jan19 nov 3 dec5 - 0
5. Groen Wit '623 - 318 mrt17 dec18 feb 27 mei7 - 3 3 dec 4 feb19 nov0 - 113 mei15 apr25 mrt
6. SC Klarenbeek22 apr18 feb0 - 42 - 210 dec 26 nov28 jan18 mrt20 mei 1 apr2 - 44 - 1 8 apr
7. VV Loenermark5 - 017 dec 3 dec3 - 111 feb13 mei 5 - 115 apr11 mrt 4 feb25 mrt27 mei19 nov
8. sv Orderbos 1 apr4 - 0 4 feb1 - 022 apr15 apr18 mrt 0 - 026 nov18 feb27 mei0 - 317 dec
9. VV TKA 8 apr13 mei19 nov20 mei3 - 21 - 328 jan11 feb 0 - 210 dec11 mrt25 mrt 3 dec
10. SV Twello3 - 01 - 015 apr1 - 2 1 apr17 dec2 - 013 mei18 feb 18 mrt 3 dec 4 feb27 mei
11. SV Vaassen11 feb 3 dec25 mrt15 apr 8 apr19 nov3 - 13 - 027 mei2 - 1 17 dec13 mei11 mrt
12. Victoria Boys18 mrt3 - 01 - 1 1 apr26 nov 4 feb3 - 010 dec1 - 322 apr20 mei 18 feb15 apr
13. WWNA20 mei 1 apr0 - 622 apr28 jan11 mrt10 dec 8 apr2 - 12 - 326 nov3 - 1 11 feb
14. ZVV '5626 nov 4 feb18 feb18 mrt1 - 20 - 4 1 apr20 mei22 apr10 dec0 - 328 jan2 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie