Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles Enschede 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV '57 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bergentheim 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DES 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Drienerlo 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hellendoorn 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Juliana '32 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kloosterhaar 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Mariënberg 0 0 0 0 0 0 0  
10 Oranje Nassau A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Quick '20 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKSV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVVN 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wilhelminaschool 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Enschede2. ASV '573. VV Bergentheim4. VV DES5. VV Drienerlo6. VV Hellendoorn7. SV Juliana '328. VV Kloosterhaar9. VV Mariënberg10. Oranje Nassau A11. Quick '2012. RKSV13. SVVN14. Wilhelminaschool
1. Achilles Enschede  9 dec10 feb 7 okt 7 apr23 sep18 nov24 mrt21 apr27 jan25 nov10 mrt19 mei28 okt
2. ASV '5726 mei 18 nov24 mrt10 feb28 okt 2 dec10 mrt27 jan23 sep16 dec12 mei 7 apr 7 okt
3. VV Bergentheim14 okt31 mrt  3 feb21 apr14 apr17 feb 9 dec19 mei17 mrt 4 nov30 sep21 okt25 nov
4. VV DES17 feb21 okt23 sep 19 mei 7 apr 4 nov27 jan31 mrt21 apr17 mrt14 okt25 nov 9 dec
5. VV Drienerlo30 sep14 okt 2 dec16 dec 26 mei 3 feb12 mei17 mrt21 okt17 feb14 apr 4 nov31 mrt
6. VV Hellendoorn 3 feb17 mrt27 jan30 sep 9 dec 14 okt19 mei 4 nov25 nov21 apr17 feb31 mrt21 okt
7. SV Juliana '3231 mrt21 apr 7 okt10 mrt23 sep10 feb  7 apr25 nov19 mei21 okt28 okt 9 dec27 jan
8. VV Kloosterhaar21 okt 4 nov26 mei14 apr25 nov16 dec30 sep 17 feb31 mrt14 okt 3 feb17 mrt21 apr
9. VV Mariënberg 2 dec14 apr16 dec18 nov28 okt10 mrt12 mei 7 okt 10 feb26 mei24 mrt23 sep 7 apr
10. Oranje Nassau A14 apr 3 feb28 okt 2 dec24 mrt12 mei16 dec18 nov14 okt 30 sep26 mei17 feb10 mrt
11. Quick '2012 mei19 mei10 mrt28 okt 7 okt 2 dec24 mrt10 feb 9 dec 7 apr 18 nov27 jan23 sep
12. RKSV 4 nov25 nov 7 apr10 feb27 jan 7 okt17 mrt23 sep21 okt 9 dec31 mrt 21 apr19 mei
13. SVVN16 dec30 sep24 mrt12 mei10 mrt18 nov26 mei28 okt 3 feb 7 okt14 apr 2 dec 10 feb
14. Wilhelminaschool17 mrt17 feb12 mei26 mei18 nov24 mrt14 apr 2 dec30 sep 4 nov 3 feb16 dec14 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie