Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Avereest 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauwwitters BZSV 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bruchterveld 0 0 0 0 0 0 0  
4 Sportclub Daarle 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Daarlerveen 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV DKB 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV DRC '12 0 0 0 0 0 0 0  
8 Lemele 0 0 0 0 0 0 0  
9 MVV '69 0 0 0 0 0 0 0  
10 PH Almelo 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Rijssen 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rijssen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVV '56 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Avereest2. Blauwwitters BZSV3. VV Bruchterveld4. Sportclub Daarle5. VV Daarlerveen6. VV DKB7. SV DRC '128. Lemele9. MVV '6910. PH Almelo11. SC Rijssen12. Rijssen Vooruit13. SVV '56
1. VV Avereest 21 okt 9 dec19 mei17 feb 4 nov17 mrt31 mrt23 sep 7 apr21 apr14 okt27 jan
2. Blauwwitters BZSV24 mrt  7 okt10 feb26 mei 2 dec16 dec27 jan18 nov28 okt23 sep12 mei10 mrt
3. VV Bruchterveld26 mei17 feb 18 nov17 mrt14 apr 3 feb30 sep12 mei24 mrt 4 nov16 dec 2 dec
4. Sportclub Daarle16 dec14 okt31 mrt 30 sep 3 feb17 feb17 mrt 2 dec26 mei21 okt14 apr12 mei
5. VV Daarlerveen 7 okt 9 dec28 okt 7 apr 18 nov25 nov21 apr10 feb23 sep27 jan10 mrt24 mrt
6. VV DKB10 mrt21 apr27 jan23 sep31 mrt 21 okt25 nov 7 okt10 feb19 mei28 okt 7 apr
7. SV DRC '1228 okt19 mei23 sep 7 okt12 mei24 mrt  9 dec10 mrt 2 dec 7 apr18 nov10 feb
8. Lemele18 nov14 apr 7 apr28 okt 2 dec12 mei26 mei 16 dec10 mrt10 feb24 mrt 7 okt
9. MVV '69 3 feb31 mrt25 nov21 apr14 okt17 feb 4 nov19 mei 14 apr17 mrt30 sep 9 dec
10. PH Almelo30 sep17 mrt21 okt 9 dec 3 feb14 okt21 apr 4 nov27 jan 25 nov17 feb19 mei
11. SC Rijssen 2 dec 3 feb10 mrt24 mrt14 apr16 dec30 sep14 okt28 okt12 mei 26 mei18 nov
12. Rijssen Vooruit10 feb25 nov19 mei27 jan 4 nov17 mrt31 mrt21 okt 7 apr 7 okt 9 dec 23 sep
13. SVV '5614 apr 4 nov21 apr25 nov21 okt30 sep14 okt17 feb26 mei16 dec31 mrt 3 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie