Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Advendo '57 0 0 0 0 0 0 0  
2 AZ 2000 0 0 0 0 0 0 0  
3 Candia '66 0 0 0 0 0 0 0  
4 Dieren 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Keizerstad 0 0 0 0 0 0 0  
6 Oranje SC Arnhem 0 0 0 0 0 0 0  
7 Panter SV 0 0 0 0 0 0 0  
8 Redichem 0 0 0 0 0 0 0  
9 SKV 0 0 0 0 0 0 0  
10 De Treffers 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Uni 0 0 0 0 0 0 0  
12 Veenendaal 0 0 0 0 0 0 0  
13 VRC 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zelos 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Advendo '572. AZ 20003. Candia '664. Dieren5. VV Keizerstad6. Oranje SC Arnhem7. Panter SV8. Redichem9. SKV10. De Treffers11. VV Uni12. Veenendaal13. VRC14. Zelos
1. Advendo '57 10 feb27 jan19 mei31 mrt21 apr21 okt17 mrt 4 nov 7 okt23 sep25 nov 7 apr 9 dec
2. AZ 200014 okt 19 mei 9 dec17 mrt25 nov31 mrt 4 nov17 feb 7 apr27 jan21 okt23 sep21 apr
3. Candia '6614 apr16 dec 31 mrt17 feb 4 nov17 mrt 3 feb30 sep26 mei12 mei14 okt 2 dec21 okt
4. Dieren16 dec26 mei18 nov  3 feb14 okt30 sep14 apr17 mrt24 mrt 2 dec17 feb12 mei 4 nov
5. VV Keizerstad18 nov28 okt 7 okt23 sep 27 jan 9 dec24 mrt12 mei 2 dec10 feb19 mei10 mrt 7 apr
6. Oranje SC Arnhem 2 dec12 mei10 mrt10 feb14 apr  3 feb26 mei16 dec18 nov28 okt30 sep24 mrt 7 okt
7. Panter SV24 mrt18 nov28 okt 7 apr26 mei23 sep 12 mei 2 dec10 mrt 7 okt14 apr16 dec10 feb
8. Redichem28 okt10 mrt23 sep27 jan21 okt 9 dec25 nov 31 mrt10 feb 7 apr21 apr 7 okt19 mei
9. SKV10 mrt 7 okt 7 apr28 okt25 nov19 mei21 apr18 nov 23 sep24 mrt 9 dec10 feb27 jan
10. De Treffers17 feb30 sep 9 dec21 okt21 apr31 mrt 4 nov14 okt 3 feb 19 mei17 mrt27 jan25 nov
11. VV Uni 3 feb14 apr25 nov21 apr14 okt17 mrt17 feb30 sep21 okt16 dec  4 nov26 mei31 mrt
12. Veenendaal12 mei24 mrt10 feb 7 okt16 dec 7 apr27 jan 2 dec26 mei28 okt10 mrt 18 nov23 sep
13. VRC30 sep 3 feb21 apr25 nov 4 nov21 okt19 mei17 feb14 okt14 apr 9 dec31 mrt 17 mrt
14. Zelos26 mei 2 dec24 mrt10 mrt30 sep17 feb14 okt16 dec14 apr12 mei18 nov 3 feb28 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie