Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alverna 0 0 0 0 0 0 0  
2 BVC '12 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Dodewaard 0 0 0 0 0 0 0  
4 EMM Randwijk 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Zetten 0 0 0 0 0 0 0  
6 JVC Cuijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Nijmegen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Oranje Blauw N 0 0 0 0 0 0 0  
9 Quick 1888 0 0 0 0 0 0 0  
10 Uchta 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Valburg 0 0 0 0 0 0 0  
12 VCA 0 0 0 0 0 0 0  
13 Woezik 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. BVC '123. VV Dodewaard4. EMM Randwijk5. Excelsior Zetten6. JVC Cuijk7. SV Nijmegen8. Oranje Blauw N9. Quick 188810. Uchta11. SC Valburg12. VCA13. Woezik
1. VV Alverna 18 nov28 okt 7 apr24 mrt26 mei10 mrt12 mei23 sep27 jan16 dec10 feb 2 dec
2. BVC '1231 mrt 14 apr21 okt 3 feb14 okt 9 dec30 sep17 mrt19 mei 4 nov21 apr17 feb
3. VV Dodewaard17 mrt27 jan 31 mrt30 sep 3 feb19 mei17 feb25 nov 4 nov21 apr 9 dec14 okt
4. EMM Randwijk30 sep24 mrt18 nov 12 mei16 dec28 okt 2 dec 7 okt 3 feb14 apr10 mrt26 mei
5. Excelsior Zetten21 okt23 sep 7 apr25 nov 17 feb27 jan14 okt21 apr31 mrt17 mrt19 mei 4 nov
6. JVC Cuijk 9 dec10 feb23 sep19 mei 7 okt 24 mrt10 mrt27 jan21 apr25 nov 7 apr18 nov
7. SV Nijmegen 4 nov26 mei16 dec17 mrt14 apr21 okt  3 feb31 mrt17 feb14 okt25 nov30 sep
8. Oranje Blauw N25 nov 7 apr 7 okt21 apr10 feb 4 nov23 sep  9 dec21 okt31 mrt27 jan17 mrt
9. Quick 1888 3 feb28 okt12 mei17 feb 2 dec14 apr18 nov26 mei 14 okt30 sep24 mrt16 dec
10. Uchta14 apr16 dec10 mrt23 sep18 nov 2 dec 7 okt24 mrt10 feb 26 mei28 okt12 mei
11. SC Valburg19 mei10 mrt 2 dec27 jan28 okt12 mei10 feb18 nov 7 apr 9 dec  7 okt24 mrt
12. VCA14 okt 2 dec26 mei 4 nov16 dec30 sep12 mei14 apr21 okt17 mrt17 feb  3 feb
13. Woezik21 apr 7 okt10 feb 9 dec10 mrt31 mrt 7 apr28 okt19 mei25 nov21 okt23 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie