Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Almelo 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berghuizen 0 0 0 0 0 0 0  
3 Borne 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hengelo 0 0 0 0 0 0 0  
5 LSV Lonneker 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Lutte 0 0 0 0 0 0 0  
7 RSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sportclub Overdinkel 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sportlust Glanerbrug 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sportlust Vroomshoop 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Tubanters 1897 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Vasse 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zenderen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. Berghuizen3. Borne4. Hengelo5. LSV Lonneker6. SV De Lutte7. RSC8. Sportclub Overdinkel9. Sportlust Glanerbrug10. Sportlust Vroomshoop11. De Tubanters 189712. SV Vasse13. Zenderen Vooruit
1. SV Almelo 18 mrt15 okt28 jan22 okt 1 apr10 dec 1 okt22 apr18 feb26 nov20 mei 4 feb
2. Berghuizen29 okt  3 dec19 nov 8 okt 8 apr11 feb25 mrt17 dec13 mei24 sep11 mrt27 mei
3. Borne11 feb22 apr  8 okt28 jan10 dec24 sep11 mrt22 okt29 okt20 mei 8 apr 1 apr
4. Hengelo15 apr 1 apr18 feb 26 nov22 okt22 apr 4 feb 5 nov 1 okt18 mrt10 dec15 okt
5. LSV Lonneker25 mrt18 feb15 apr13 mei 15 okt19 nov27 mei 4 feb17 dec 5 nov 3 dec18 mrt
6. SV De Lutte19 nov 1 okt27 mei25 mrt11 feb 11 mrt13 mei15 apr 3 dec 8 okt29 okt17 dec
7. RSC27 mei15 okt 4 feb 3 dec 1 apr 5 nov 17 dec18 feb15 apr22 okt13 mei 1 okt
8. Sportclub Overdinkel 8 apr22 okt 5 nov24 sep10 dec26 nov20 mei 18 mrt15 okt22 apr28 jan18 feb
9. Sportlust Glanerbrug 3 dec20 mei25 mrt11 mrt24 sep28 jan 8 okt29 okt 19 nov 8 apr11 feb13 mei
10. Sportlust Vroomshoop 8 okt26 nov18 mrt 8 apr20 mei22 apr28 jan11 feb 1 apr 10 dec24 sep 5 nov
11. De Tubanters 189713 mei 4 feb17 dec29 okt11 mrt18 feb25 mrt 3 dec 1 okt27 mei 19 nov15 apr
12. SV Vasse17 dec 5 nov 1 okt27 mei22 apr18 mrt26 nov15 apr15 okt 4 feb 1 apr 22 okt
13. Zenderen Vooruit24 sep10 dec19 nov11 feb29 okt20 mei 8 apr 8 okt26 nov11 mrt28 jan25 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie