Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportlust Glanerbrug 24 17 3 4 54 80 34  
2 LSV Lonneker 24 14 4 6 46 59 40  
3 Borne 24 11 9 4 42 48 34  
4 RSC 24 10 5 9 35 46 31  
5 SV Vasse 24 11 2 11 35 44 34  
6 Sportclub Overdinkel 24 9 8 7 35 44 40  
7 SV Almelo 24 10 4 10 34 43 46  
8 Zenderen Vooruit 24 9 3 12 30 48 55  
9 De Tubanters 1897 24 7 9 8 30 33 46  
10 HVV Hengelo 24 9 2 13 29 40 66  
11 FC Berghuizen 24 7 7 10 28 31 36  
12 Sportlust Vroomshoop 24 7 3 14 24 42 59  
13 SV De Lutte 24 3 5 16 14 23 60  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
581
Totaal aantal doelpunten (thuis)
310
Totaal aantal doelpunten (uit)
271
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,99
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,74
Grootste overwinning (thuis) 
Sportlust Glanerbrug - Tubanters 1897 De (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hengelo - Sportlust Glanerbrug (2 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hengelo - Sportlust Glanerbrug (2 - 8)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. FC Berghuizen3. Borne4. HVV Hengelo5. LSV Lonneker6. SV De Lutte7. RSC8. Sportclub Overdinkel9. Sportlust Glanerbrug10. Sportlust Vroomshoop11. De Tubanters 189712. SV Vasse13. Zenderen Vooruit
1. SV Almelo 2 - 30 - 17 - 20 - 44 - 11 - 03 - 32 - 05 - 10 - 32 - 10 - 3
2. FC Berghuizen0 - 3 0 - 03 - 00 - 10 - 01 - 01 - 12 - 42 - 21 - 21 - 14 - 1
3. Borne2 - 23 - 1 1 - 13 - 13 - 02 - 53 - 31 - 14 - 10 - 03 - 21 - 3
4. HVV Hengelo2 - 31 - 02 - 4 1 - 34 - 22 - 10 - 22 - 83 - 11 - 21 - 02 - 2
5. LSV Lonneker0 - 13 - 12 - 23 - 1 6 - 01 - 02 - 13 - 22 - 43 - 32 - 46 - 2
6. SV De Lutte3 - 11 - 11 - 51 - 30 - 1 0 - 21 - 32 - 11 - 32 - 20 - 11 - 4
7. RSC3 - 10 - 01 - 26 - 11 - 20 - 0 4 - 11 - 34 - 22 - 24 - 22 - 2
8. Sportclub Overdinkel1 - 12 - 01 - 12 - 15 - 12 - 12 - 2 2 - 24 - 02 - 22 - 01 - 4
9. Sportlust Glanerbrug5 - 13 - 12 - 14 - 13 - 36 - 22 - 01 - 0 3 - 28 - 06 - 21 - 3
10. Sportlust Vroomshoop1 - 11 - 52 - 21 - 23 - 10 - 21 - 34 - 31 - 2 1 - 23 - 12 - 1
11. De Tubanters 18972 - 30 - 10 - 23 - 41 - 11 - 11 - 04 - 01 - 62 - 1 0 - 40 - 3
12. SV Vasse2 - 04 - 02 - 06 - 00 - 13 - 00 - 12 - 00 - 41 - 00 - 0 4 - 1
13. Zenderen Vooruit3 - 01 - 31 - 21 - 32 - 74 - 10 - 40 - 11 - 33 - 50 - 03 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie