Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportlust Glanerbrug 11 9 2 0 29 40 13  
2 SV Vasse 8 6 0 2 18 20 10  
3 LSV Lonneker 9 5 2 2 17 29 16  
4 Sportclub Overdinkel 8 4 2 2 14 13 10  
5 Borne 9 3 4 2 13 12 12  
6 Sportlust Vroomshoop 10 4 1 5 13 18 25  
7 De Tubanters 1897 8 3 2 3 11 18 20  
8 Hengelo 8 3 2 3 11 17 22  
9 FC Berghuizen 11 2 3 6 9 12 18  
10 Zenderen Vooruit 9 2 1 6 7 15 22  
11 SV De Lutte 9 1 3 5 6 10 22  
12 RSC 5 1 2 2 5 5 5  
13 SV Almelo 9 1 2 6 5 9 23  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
57
Totaal aantal doelpunten
218
Totaal aantal doelpunten (thuis)
105
Totaal aantal doelpunten (uit)
113
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,98
Grootste overwinning (thuis) 
LSV Lonneker - Lutte De (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hengelo - Sportlust Glanerbrug (2 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hengelo - Sportlust Glanerbrug (2 - 8)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. FC Berghuizen3. Borne4. Hengelo5. LSV Lonneker6. SV De Lutte7. RSC8. Sportclub Overdinkel9. Sportlust Glanerbrug10. Sportlust Vroomshoop11. De Tubanters 189712. SV Vasse13. Zenderen Vooruit
1. SV Almelo 18 mrt0 - 128 jan0 - 4 1 apr25 feb3 - 322 apr18 feb0 - 320 mei 4 feb
2. FC Berghuizen0 - 3 0 - 03 - 00 - 1 8 apr 4 mrt25 mrt2 - 413 mei1 - 211 mrt27 mei
3. Borne 4 mrt22 apr 1 - 128 jan25 feb2 - 511 mrt1 - 14 - 120 mei 8 apr 1 apr
4. Hengelo15 apr 1 apr18 feb 26 nov4 - 222 apr 4 feb2 - 83 - 118 mrt25 feb2 - 2
5. LSV Lonneker25 mrt18 feb15 apr13 mei 6 - 01 - 027 mei 4 feb2 - 43 - 32 - 418 mrt
6. SV De Lutte3 - 11 - 127 mei25 mrt 4 mrt 11 mrt13 mei15 apr1 - 32 - 20 - 11 - 4
7. RSC27 mei0 - 0 4 feb 3 dec 1 apr0 - 0 17 dec18 feb15 apr22 okt13 mei12 nov
8. Sportclub Overdinkel 8 apr2 - 01 - 12 - 125 feb26 nov20 mei 18 mrt4 - 022 apr28 jan18 feb
9. Sportlust Glanerbrug5 - 120 mei25 mrt11 mrt3 - 328 jan2 - 01 - 0 3 - 2 8 apr 4 mrt13 mei
10. Sportlust Vroomshoop1 - 11 - 518 mrt 8 apr20 mei22 apr28 jan 4 mrt 1 apr 25 feb3 - 12 - 1
11. De Tubanters 189713 mei 4 feb17 dec3 - 411 mrt18 feb25 mrt4 - 01 - 627 mei 0 - 415 apr
12. SV Vasse17 dec4 - 02 - 027 mei22 apr18 mrt26 nov15 apr0 - 4 4 feb 1 apr 4 - 1
13. Zenderen Vooruit3 - 025 feb1 - 2 4 mrt2 - 720 mei 8 apr0 - 11 - 311 mrt28 jan25 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie