Zondag 2e klasse J

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SDC '12 21 14 5 2 47 62 31  
2 TVC '28 19 12 4 3 40 53 32  
3 Bon Boys 22 10 8 4 38 49 31  
4 Achilles '12 22 9 7 6 34 53 40  
5 WSV 22 11 1 10 34 47 39  
6 Luctor et Emergo 22 8 8 6 32 45 44  
7 VOGIDO 21 8 5 8 29 40 38  
8 Columbia 19 8 3 8 27 30 33  
9 MVV '29 21 7 4 10 25 43 53  
10 ATC '65 20 7 3 10 24 38 47  
11 Robur et Velocitas 22 6 5 11 23 36 43  
12 Overwetering 20 6 3 11 21 28 50  
13 SV Epe 20 4 4 12 16 38 49  
14 Victoria '28 21 3 6 12 15 26 58  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
146
Totaal aantal doelpunten
588
Totaal aantal doelpunten (thuis)
339
Totaal aantal doelpunten (uit)
249
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,71
Grootste overwinning (thuis) 
Bon Boys - Victoria '28 (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Overwetering - SDC '12 (2 - 7)
Victoria '28 - MVV '29 (0 - 5)
MVV '29 - TVC '28 (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Achilles '12 - Victoria '28 (9 - 3)



Zondag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. ATC '653. Bon Boys4. Columbia5. SV Epe6. Luctor et Emergo7. MVV '298. Overwetering9. Robur et Velocitas10. SDC '1211. TVC '2812. Victoria '2813. VOGIDO14. WSV
1. Achilles '12 3 - 21 - 13 - 11 - 13 - 31 - 43 - 12 - 227 mei2 - 49 - 36 - 11 - 2
2. ATC '65 6 mei 13 mei1 - 310 mei4 - 44 - 43 - 44 - 13 - 30 - 220 mei1 - 00 - 1
3. Bon Boys0 - 02 - 0 2 - 23 - 11 - 12 - 13 - 020 mei 5 mei1 - 19 - 04 - 31 - 0
4. Columbia2 - 11 - 22 - 1 2 - 00 - 120 mei10 mei2 - 10 - 326 apr29 apr1 - 1 6 mei
5. SV Epe1 - 427 mei5 - 14 - 1 2 - 23 - 1 6 mei2 - 229 apr13 mei1 - 22 - 23 - 0
6. Luctor et Emergo20 mei3 - 14 - 41 - 04 - 3 2 - 31 - 16 - 11 - 11 - 24 - 11 - 21 - 0
7. MVV '292 - 229 apr2 - 53 - 43 - 20 - 2 3 - 22 - 013 mei0 - 50 - 03 - 227 mei
8. Overwetering0 - 31 - 01 - 127 mei4 - 113 mei2 - 2 2 - 12 - 729 apr2 - 00 - 41 - 2
9. Robur et Velocitas2 - 03 - 41 - 31 - 13 - 21 - 1 6 mei3 - 2 1 - 227 mei0 - 04 - 013 mei
10. SDC '123 - 01 - 21 - 12 - 320 mei4 - 13 - 24 - 23 - 2 4 - 14 - 24 - 24 - 0
11. TVC '282 - 26 - 13 - 21 - 05 - 4 6 mei4 - 120 mei1 - 02 - 4 1 - 12 - 25 - 2
12. Victoria '282 - 41 - 227 mei13 mei3 - 15 - 10 - 50 - 11 - 40 - 01 - 3  6 mei2 - 2
13. VOGIDO13 mei3 - 10 - 24 - 22 - 027 mei4 - 15 - 00 - 20 - 010 mei1 - 1 2 - 1
14. WSV1 - 21 - 32 - 01 - 34 - 05 - 04 - 14 - 03 - 14 - 54 - 34 - 120 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie