Zondag 2e klasse J

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '12 0 0 0 0 0 0 0  
2 ATC '65 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bon Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Columbia 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Epe 0 0 0 0 0 0 0  
6 Luctor et Emergo 0 0 0 0 0 0 0  
7 MVV '29 0 0 0 0 0 0 0  
8 Overwetering 0 0 0 0 0 0 0  
9 Robur et Velocitas 0 0 0 0 0 0 0  
10 SDC '12 0 0 0 0 0 0 0  
11 TVC '28 0 0 0 0 0 0 0  
12 Victoria '28 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOGIDO 0 0 0 0 0 0 0  
14 WSV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. ATC '653. Bon Boys4. Columbia5. SV Epe6. Luctor et Emergo7. MVV '298. Overwetering9. Robur et Velocitas10. SDC '1211. TVC '2812. Victoria '2813. VOGIDO14. WSV
1. Achilles '12 15 okt22 okt 4 feb18 feb17 dec22 apr 1 apr18 mrt27 mei 1 okt 5 nov26 nov15 apr
2. ATC '6511 feb 13 mei19 nov10 dec 3 dec24 sep 8 apr28 jan11 mrt25 mrt20 mei 8 okt29 okt
3. Bon Boys25 mrt26 nov 11 mrt22 apr24 sep29 okt28 jan20 mei11 feb19 nov10 dec 8 apr 8 okt
4. Columbia24 sep 1 apr 5 nov 22 okt 8 okt20 mei10 dec22 apr 8 apr18 mrt26 nov28 jan11 feb
5. SV Epe 8 okt27 mei 3 dec25 mrt 11 mrt 8 apr11 feb24 sep17 dec13 mei15 apr29 okt19 nov
6. Luctor et Emergo20 mei22 apr 4 feb18 feb 5 nov 22 okt26 nov 1 apr28 jan15 okt18 mrt10 dec 1 okt
7. MVV '29 3 dec 4 feb18 mrt17 dec 1 okt25 mrt  5 nov15 okt13 mei15 apr18 feb19 nov27 mei
8. Overwetering19 nov 1 okt15 apr27 mei15 okt13 mei11 mrt 18 feb29 okt17 dec 4 feb25 mrt 3 dec
9. Robur et Velocitas29 okt15 apr17 dec 3 dec 4 feb19 nov11 feb 8 okt 25 mrt27 mei 1 okt11 mrt13 mei
10. SDC '1210 dec 5 nov15 okt 1 okt20 mei15 apr26 nov18 mrt22 okt 18 feb 1 apr22 apr 4 feb
11. TVC '28 8 apr22 okt 1 apr29 okt26 nov11 feb28 jan20 mei10 dec 8 okt 22 apr24 sep11 mrt
12. Victoria '2811 mrt17 dec27 mei13 mei28 jan29 okt 8 okt24 sep 8 apr19 nov 3 dec 11 feb25 mrt
13. VOGIDO13 mei18 feb 1 okt15 apr18 mrt27 mei 1 apr22 okt 5 nov 3 dec 4 feb15 okt 17 dec
14. WSV28 jan18 mrt18 feb15 okt 1 apr 8 apr10 dec22 apr26 nov24 sep 5 nov22 okt20 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie