Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BAS 0 0 0 0 0 0 0  
2 DSV '61 0 0 0 0 0 0 0  
3 ESC 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Hattem 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Hatto Heim 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Oene 0 0 0 0 0 0 0  
7 Olympia '28 0 0 0 0 0 0 0  
8 Reaal Dronten 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Rouveen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Swift '64 0 0 0 0 0 0 0  
11 VEVO 0 0 0 0 0 0 0  
12 WZC Wapenveld 0 0 0 0 0 0 0  
13 ZAC 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwolsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BAS2. DSV '613. ESC4. VV Hattem5. SV Hatto Heim6. VV Oene7. Olympia '288. Reaal Dronten9. SC Rouveen10. Swift '6411. VEVO12. WZC Wapenveld13. ZAC14. Zwolsche Boys
1. BAS 17 feb31 mrt14 okt21 apr21 okt 9 dec25 nov30 sep17 mrt 4 nov 3 feb14 apr19 mei
2. DSV '61 7 okt 21 apr31 mrt23 sep 9 dec 7 apr27 jan28 okt19 mei21 okt10 mrt10 feb25 nov
3. ESC18 nov 2 dec 26 mei10 feb 7 apr10 mrt 7 okt12 mei23 sep16 dec24 mrt28 okt27 jan
4. VV Hattem10 feb18 nov 9 dec  7 apr19 mei24 mrt28 okt10 mrt27 jan25 nov 7 okt23 sep21 apr
5. SV Hatto Heim 2 dec 3 feb14 okt30 sep  4 nov12 mei31 mrt14 apr21 okt17 feb16 dec26 mei17 mrt
6. VV Oene24 mrt26 mei30 sep16 dec10 mrt 28 okt10 feb 2 dec 7 okt14 apr12 mei18 nov 3 feb
7. Olympia '2826 mei30 sep 4 nov21 okt25 nov17 mrt 21 apr 3 feb31 mrt14 okt14 apr16 dec17 feb
8. Reaal Dronten12 mei14 apr17 feb17 mrt18 nov14 okt 2 dec 16 dec 4 nov 3 feb26 mei24 mrt30 sep
9. SC Rouveen 7 apr17 mrt25 nov 4 nov27 jan21 apr23 sep19 mei  9 dec31 mrt10 feb 7 okt21 okt
10. Swift '6428 okt16 dec 3 feb14 apr24 mrt17 feb18 nov10 mrt26 mei 30 sep 2 dec12 mei14 okt
11. VEVO10 mrt24 mrt19 mei12 mei 7 okt27 jan10 feb23 sep18 nov 7 apr 28 okt 2 dec 9 dec
12. WZC Wapenveld23 sep 4 nov21 okt17 feb19 mei25 nov27 jan 9 dec14 okt21 apr17 mrt  7 apr31 mrt
13. ZAC27 jan14 okt17 mrt 3 feb 9 dec31 mrt19 mei21 okt17 feb25 nov21 apr30 sep  4 nov
14. Zwolsche Boys16 dec12 mei14 apr 2 dec28 okt23 sep 7 okt 7 apr24 mrt10 feb26 mei18 nov10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie