Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Unicum Lelystad 7 6 1 0 19 28 4  
2 VIOS V 7 4 3 0 15 18 11  
3 Sportclub Teuge 7 3 3 1 12 17 12  
4 Terschuurse Boys 7 3 3 1 12 10 8  
5 Rood Wit '58 7 3 2 2 11 17 17  
6 Zwart-Wit '63 7 2 4 1 10 19 13  
7 Hoevelaken 7 3 1 3 10 15 13  
8 SDS '55 7 3 1 3 10 10 9  
9 Batavia '90 7 3 1 3 10 10 12  
10 VV Stroe 7 2 2 3 8 11 8  
11 SV Otterlo 7 1 4 2 7 6 10  
12 VV Hulshorst 7 1 1 5 4 10 17  
13 VV Barneveld 7 1 1 5 4 6 19  
14 VV Elspeet 7 0 1 6 1 6 30  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
183
Totaal aantal doelpunten (thuis)
99
Totaal aantal doelpunten (uit)
84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,02
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,71
Grootste overwinning (thuis) 
 
Unicum Lelystad - Elspeet (8 - 1)
Unicum Lelystad - Rood Wit '58 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Elspeet - Zwart-Wit '63 (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Unicum Lelystad - Elspeet (8 - 1)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Barneveld2. Batavia '903. VV Elspeet4. Hoevelaken5. VV Hulshorst6. SV Otterlo7. Rood Wit '588. SDS '559. VV Stroe10. Terschuurse Boys11. Sportclub Teuge12. Unicum Lelystad13. VIOS V14. Zwart-Wit '63
1. VV Barneveld 18 nov21 apr24 mrt25 nov10 feb27 jan0 - 31 - 4 9 dec10 mrt1 - 4 7 apr19 mei
2. Batavia '9031 mrt 25 nov 7 apr3 - 20 - 119 mei10 feb10 mrt21 apr1 - 327 jan0 - 2 9 dec
3. VV Elspeet 2 dec12 mei 0 - 126 mei16 dec10 feb10 mrt18 nov14 apr24 mrt 7 apr3 - 30 - 6
4. Hoevelaken4 - 12 - 317 feb 2 - 126 mei31 mrt16 dec14 apr4 - 4 3 feb21 apr25 nov17 mrt
5. VV Hulshorst12 mei24 mrt 9 dec10 feb 10 mrt 7 apr 2 dec2 - 119 mei18 nov1 - 31 - 327 jan
6. SV Otterlo0 - 117 feb19 mei 9 dec1 - 1 17 mrt14 apr 3 feb31 mrt1 - 125 nov21 apr3 - 3
7. Rood Wit '5814 apr16 dec3 - 118 nov4 - 24 - 0 12 mei 2 dec 3 feb26 mei10 mrt24 mrt17 feb
8. SDS '55 3 feb1 - 23 - 019 mei21 apr27 jan25 nov 1 - 017 mrt17 feb0 - 4 9 dec31 mrt
9. VV Stroe17 feb1 - 131 mrt27 jan17 mrt0 - 021 apr 7 apr 1 - 24 - 1 9 dec19 mei25 nov
10. Terschuurse Boys26 mei 2 dec27 jan10 mrt16 dec18 nov2 - 11 - 024 mrt 12 mei0 - 010 feb 7 apr
11. Sportclub Teuge2 - 217 mrt6 - 12 - 131 mrt 7 apr 9 dec2 - 210 feb25 nov 19 mei27 jan21 apr
12. Unicum Lelystad17 mrt14 apr8 - 1 2 dec 3 feb12 mei7 - 024 mrt26 mei17 feb16 dec 18 nov2 - 1
13. VIOS V2 - 0 3 feb17 mrt12 mei17 feb 2 dec3 - 326 mei16 dec1 - 014 apr31 mrt 4 - 4
14. Zwart-Wit '6316 dec26 mei 3 feb2 - 114 apr24 mrt2 - 218 nov12 mei1 - 1 2 dec10 feb10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie