Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Barneveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 Batavia '90 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Elspeet 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hoevelaken 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hulshorst 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Otterlo 0 0 0 0 0 0 0  
7 Rood Wit '58 0 0 0 0 0 0 0  
8 SDS '55 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Stroe 0 0 0 0 0 0 0  
10 Terschuurse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sportclub Teuge 0 0 0 0 0 0 0  
12 Unicum Lelystad 0 0 0 0 0 0 0  
13 VIOS V 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwart-Wit '63 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Barneveld2. Batavia '903. VV Elspeet4. Hoevelaken5. VV Hulshorst6. SV Otterlo7. Rood Wit '588. SDS '559. VV Stroe10. Terschuurse Boys11. Sportclub Teuge12. Unicum Lelystad13. VIOS V14. Zwart-Wit '63
1. VV Barneveld 18 nov21 apr24 mrt25 nov10 feb27 jan23 sep 7 okt 9 dec10 mrt28 okt 7 apr19 mei
2. Batavia '9031 mrt 25 nov 7 apr21 okt 7 okt19 mei10 feb10 mrt21 apr28 okt27 jan23 sep 9 dec
3. VV Elspeet 2 dec12 mei  7 okt26 mei16 dec10 feb10 mrt18 nov14 apr24 mrt 7 apr28 okt23 sep
4. Hoevelaken21 okt30 sep17 feb 14 okt26 mei31 mrt16 dec14 apr 4 nov 3 feb21 apr25 nov17 mrt
5. VV Hulshorst12 mei24 mrt 9 dec10 feb 10 mrt 7 apr 2 dec28 okt19 mei18 nov23 sep 7 okt27 jan
6. SV Otterlo14 okt17 feb19 mei 9 dec 4 nov 17 mrt14 apr 3 feb31 mrt30 sep25 nov21 apr21 okt
7. Rood Wit '5814 apr16 dec14 okt18 nov30 sep28 okt 12 mei 2 dec 3 feb26 mei10 mrt24 mrt17 feb
8. SDS '55 3 feb14 okt 4 nov19 mei21 apr27 jan25 nov 30 sep17 mrt17 feb21 okt 9 dec31 mrt
9. VV Stroe17 feb 4 nov31 mrt27 jan17 mrt23 sep21 apr 7 apr 21 okt14 okt 9 dec19 mei25 nov
10. Terschuurse Boys26 mei 2 dec27 jan10 mrt16 dec18 nov23 sep28 okt24 mrt 12 mei 7 okt10 feb 7 apr
11. Sportclub Teuge 4 nov17 mrt21 okt23 sep31 mrt 7 apr 9 dec 7 okt10 feb25 nov 19 mei27 jan21 apr
12. Unicum Lelystad17 mrt14 apr30 sep 2 dec 3 feb12 mei 4 nov24 mrt26 mei17 feb16 dec 18 nov14 okt
13. VIOS V30 sep 3 feb17 mrt12 mei17 feb 2 dec21 okt26 mei16 dec14 okt14 apr31 mrt  4 nov
14. Zwart-Wit '6316 dec26 mei 3 feb28 okt14 apr24 mrt 7 okt18 nov12 mei30 sep 2 dec10 feb10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie