Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 10 9 1 0 28 43 10  
2 DVOL 10 8 1 1 25 34 13  
3 VV OSC (N) 10 6 1 3 19 24 17  
4 VV GVA 10 5 3 2 18 34 16  
5 Eendracht Arnhem 9 4 3 2 15 22 20  
6 Jonge Kracht 10 4 2 4 14 24 18  
7 SC Veluwezoom 10 4 2 4 14 29 30  
8 VV CHRC 10 3 2 5 11 17 27  
9 SC Elistha 10 3 1 6 10 13 32  
10 SV Angeren 8 2 3 3 9 22 14  
11 Dierensche Boys 9 3 0 6 9 17 20  
12 SC Westervoort 10 2 1 7 7 14 37  
13 SC EDS 10 0 0 10 0 6 45  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
63
Totaal aantal doelpunten
299
Totaal aantal doelpunten (thuis)
154
Totaal aantal doelpunten (uit)
145
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,30
Grootste overwinning (thuis) 
GVA - EDS SC (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
EDS SC - Angeren (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
GVA - EDS SC (12 - 0)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3. VV CHRC4. Dierensche Boys5. DVOL6. SC EDS7. Eendracht Arnhem8. SC Elistha9. VV GVA10. Jonge Kracht11. VV OSC (N)12. SC Veluwezoom13. SC Westervoort
1. SV Angeren  4 feb22 apr20 mei1 - 318 feb 5 nov5 - 01 - 128 jan18 mrt25 feb1 - 2
2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3 - 3 4 - 125 mrt28 jan11 mrt22 apr6 - 02 - 125 feb25 feb 8 apr7 - 2
3. VV CHRC2 - 213 mei 25 feb 8 apr3 - 225 feb3 - 125 mrt11 mrt20 mei1 - 51 - 1
4. Dierensche Boys17 dec0 - 21 - 2  1 apr 4 feb18 feb22 apr3 - 227 mei0 - 34 - 215 apr
5. DVOL13 mei15 apr3 - 24 - 3 27 mei1 - 111 mrt1 - 23 - 0 4 feb25 mrt4 - 1
6. SC EDS1 - 80 - 3 1 apr1 - 525 feb 0 - 120 mei18 mrt 8 apr1 - 228 jan25 feb
7. Eendracht Arnhem11 mrt1 - 527 mei3 - 125 feb25 mrt  8 apr13 mei1 - 115 apr3 - 35 - 3
8. SC Elistha25 mrt18 mrt 4 feb1 - 00 - 42 - 11 - 4 15 apr13 mei18 feb3 - 227 mei
9. VV GVA25 feb 1 apr12 nov 8 apr20 mei12 - 05 - 328 jan 3 - 222 apr2 - 211 mrt
10. Jonge Kracht15 apr0 - 43 - 025 feb18 mrt6 - 020 mei3 - 318 feb  1 apr22 apr 3 feb
11. VV OSC (N)2 - 127 mei5 - 211 mrt1 - 313 mei28 jan4 - 20 - 01 - 2 25 feb25 mrt
12. SC Veluwezoom27 mei2 - 718 feb13 mei2 - 815 apr18 mrt 1 apr 4 feb3 - 16 - 1 2 - 0
13. SC Westervoort 8 apr18 feb18 mrt28 jan22 apr3 - 0 1 apr25 feb2 - 60 - 60 - 520 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie