Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 24 19 2 3 58 89 33 -1
2 VV GVA 24 16 5 3 53 81 33  
3 DVOL 24 17 2 5 53 78 37  
4 VV OSC (N) 24 14 2 8 44 63 44  
5 SV Angeren 24 11 5 8 38 56 36  
6 Jonge Kracht 24 10 6 8 36 55 39  
7 SC Veluwezoom 24 9 4 11 30 55 62 -1
8 VV CHRC 24 7 7 10 28 52 59  
9 Dierensche Boys 24 8 3 13 27 38 48  
10 SC Westervoort 24 7 6 11 27 44 67  
11 Eendracht Arnhem 24 8 4 12 26 52 61 -2
12 SC EDS 24 3 0 21 9 25 101  
13 SC Elistha 24 3 2 19 8 26 94 -3

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
714
Totaal aantal doelpunten (thuis)
381
Totaal aantal doelpunten (uit)
333
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,13
Grootste overwinning (thuis) 
GVA - EDS SC (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
EDS SC - Angeren (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Elistha - CHRC (4 - 10)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3. VV CHRC4. Dierensche Boys5. DVOL6. SC EDS7. Eendracht Arnhem8. SC Elistha9. VV GVA10. Jonge Kracht11. VV OSC (N)12. SC Veluwezoom13. SC Westervoort
1. SV Angeren 0 - 30 - 02 - 11 - 33 - 13 - 15 - 01 - 11 - 43 - 13 - 11 - 2
2. Arnhemse Boys Schuytgraaf3 - 3 4 - 13 - 03 - 05 - 02 - 16 - 02 - 13 - 16 - 11 - 27 - 2
3. VV CHRC2 - 22 - 2 1 - 01 - 23 - 24 - 13 - 11 - 43 - 01 - 41 - 51 - 1
4. Dierensche Boys1 - 00 - 21 - 2 0 - 23 - 11 - 15 - 33 - 21 - 10 - 34 - 21 - 1
5. DVOL1 - 42 - 33 - 24 - 3 5 - 01 - 16 - 01 - 23 - 03 - 44 - 14 - 1
6. SC EDS1 - 80 - 35 - 41 - 51 - 4 0 - 13 - 10 - 50 - 61 - 24 - 31 - 4
7. Eendracht Arnhem0 - 31 - 56 - 43 - 13 - 54 - 2 5 - 00 - 31 - 12 - 03 - 35 - 3
8. SC Elistha0 - 20 - 44 - 101 - 00 - 42 - 11 - 4 0 - 30 - 40 - 23 - 22 - 4
9. VV GVA2 - 17 - 50 - 03 - 12 - 612 - 05 - 38 - 0 3 - 22 - 12 - 25 - 0
10. Jonge Kracht3 - 10 - 43 - 02 - 42 - 26 - 02 - 03 - 31 - 2 2 - 21 - 02 - 2
11. VV OSC (N)2 - 16 - 45 - 20 - 11 - 37 - 14 - 04 - 20 - 01 - 2 4 - 13 - 1
12. SC Veluwezoom1 - 62 - 71 - 14 - 12 - 82 - 03 - 25 - 21 - 13 - 16 - 1 2 - 0
13. SC Westervoort2 - 21 - 23 - 34 - 10 - 23 - 05 - 41 - 12 - 60 - 60 - 52 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie