Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DVOV 0 0 0 0 0 0 0  
2 DVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 EFC '58 0 0 0 0 0 0 0  
4 Fortissimo KSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Harskamp 0 0 0 0 0 0 0  
6 OVC '85 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV De Paasberg 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Prins Bernhard 0 0 0 0 0 0 0  
9 Veluwse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
10 Vierhouten '82 0 0 0 0 0 0 0  
11 Wodanseck 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Zeewolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DVOV2. DVV3. EFC '584. Fortissimo KSV5. SV Harskamp6. OVC '857. SV De Paasberg8. SV Prins Bernhard9. Veluwse Boys10. Vierhouten '8211. Wodanseck12. VV Zeewolde
1. DVOV  4 nov28 okt 7 okt 9 dec17 mrt23 sep19 mei25 nov21 apr 7 apr24 feb
2. DVV12 mei 18 nov24 mrt30 sep14 apr21 okt14 okt 3 mrt10 mrt 2 dec26 mei
3. EFC '5810 mrt21 apr 21 okt25 nov 2 dec26 mei23 sep 7 apr 4 nov24 feb 7 okt
4. Fortissimo KSV 3 mrt25 nov17 mrt 19 mei14 okt 7 apr 9 dec28 okt23 sep18 nov12 mei
5. SV Harskamp26 mei 7 apr24 mrt 2 dec 18 nov 7 okt12 mei23 sep24 feb10 mrt21 okt
6. OVC '8521 okt23 sep19 mei24 feb21 apr  4 nov25 nov 9 dec 7 apr 7 okt10 mrt
7. SV De Paasberg14 apr17 mrt 9 dec30 sep 3 mrt12 mei 28 okt14 okt19 mei24 mrt18 nov
8. SV Prins Bernhard 2 dec24 feb14 apr26 mei 4 nov24 mrt10 mrt 21 apr 7 okt21 okt30 sep
9. Veluwse Boys24 mrt 7 okt30 sep10 mrt14 apr26 mei24 feb18 nov 21 okt12 mei 2 dec
10. Vierhouten '8218 nov28 okt12 mei14 apr14 okt30 sep 2 dec 3 mrt17 mrt 26 mei24 mrt
11. Wodanseck30 sep19 mei14 okt21 apr28 okt 3 mrt25 nov17 mrt 4 nov 9 dec 14 apr
12. VV Zeewolde14 okt 9 dec 3 mrt 4 nov17 mrt28 okt21 apr 7 apr19 mei25 nov23 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie