Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RODA '28 25 18 3 4 57 72 31  
2 VV Krayenhoff 25 16 5 4 53 65 30  
3 SCE 25 14 7 4 49 48 25  
4 VV Ewijk 25 12 6 7 42 72 48  
5 SV Nijmegen 24 12 5 7 41 58 53  
6 VV SCP 25 11 6 8 39 52 44  
7 SC DIOSA 25 9 9 7 36 47 41  
8 Achilles '29 25 10 5 10 35 48 51  
9 VV Batavia 24 8 5 11 29 50 66  
10 WVW 25 8 4 13 28 41 55  
11 VV UHC 25 6 9 10 27 58 53  
12 VV Niftrik 25 8 3 14 27 43 76  
13 Overasseltse Boys 25 2 5 18 11 26 61  
14 Victoria '25 25 2 4 19 10 30 76  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
174
Totaal aantal doelpunten
710
Totaal aantal doelpunten (thuis)
393
Totaal aantal doelpunten (uit)
317
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,26
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
Ewijk - Batavia (12 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Ewijk - DIOSA (2 - 7)
Overasseltse Boys - Ewijk (1 - 6)
Niftrik - UHC (1 - 6)
Nijmegen - Krayenhoff (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Ewijk - Batavia (12 - 1)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '292. VV Batavia3. SC DIOSA4. VV Ewijk5. VV Krayenhoff6. VV Niftrik7. SV Nijmegen8. Overasseltse Boys9. RODA '2810. SCE11. VV SCP12. VV UHC13. Victoria '2514. WVW
1. Achilles '29 2 - 42 - 12 - 32 - 64 - 02 - 33 - 13 - 51 - 13 - 25 - 33 - 10 - 0
2. VV Batavia2 - 0 3 - 01 - 31 - 44 - 115 apr2 - 02 - 51 - 20 - 027 mei3 - 32 - 2
3. SC DIOSA3 - 04 - 1 2 - 43 - 35 - 21 - 12 - 21 - 31 - 10 - 40 - 04 - 01 - 0
4. VV Ewijk0 - 012 - 12 - 7 0 - 12 - 27 - 20 - 12 - 43 - 42 - 21 - 14 - 23 - 2
5. VV Krayenhoff2 - 12 - 12 - 227 mei 2 - 32 - 15 - 11 - 00 - 10 - 15 - 36 - 07 - 1
6. VV Niftrik3 - 34 - 50 - 20 - 22 - 3 3 - 23 - 10 - 31 - 12 - 11 - 627 mei2 - 0
7. SV Nijmegen2 - 22 - 02 - 04 - 00 - 56 - 2 2 - 15 - 20 - 14 - 12 - 23 - 15 - 7
8. Overasseltse Boys27 mei3 - 20 - 11 - 61 - 12 - 32 - 4 1 - 20 - 00 - 03 - 42 - 20 - 2
9. RODA '283 - 15 - 227 mei3 - 12 - 04 - 01 - 15 - 0 0 - 26 - 00 - 04 - 25 - 1
10. SCE3 - 00 - 33 - 00 - 01 - 16 - 12 - 22 - 12 - 3 1 - 22 - 16 - 03 - 1
11. VV SCP1 - 36 - 21 - 21 - 51 - 16 - 127 mei3 - 12 - 13 - 1 2 - 22 - 03 - 1
12. VV UHC0 - 12 - 21 - 13 - 30 - 14 - 58 - 23 - 10 - 20 - 21 - 1 8 - 21 - 2
13. Victoria '250 - 22 - 42 - 21 - 31 - 32 - 01 - 23 - 11 - 10 - 12 - 52 - 3 0 - 2
14. WVW2 - 32 - 22 - 21 - 41 - 20 - 20 - 11 - 01 - 327 mei3 - 25 - 22 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie