Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '29 0 0 0 0 0 0 0  
2 Batavia 0 0 0 0 0 0 0  
3 DIOSA 0 0 0 0 0 0 0  
4 Ewijk 0 0 0 0 0 0 0  
5 Krayenhoff 0 0 0 0 0 0 0  
6 Niftrik 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nijmegen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Overasseltse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 RODA '28 0 0 0 0 0 0 0  
10 SCE 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCP 0 0 0 0 0 0 0  
12 UHC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria '25 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVW 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '292. Batavia3. DIOSA4. Ewijk5. Krayenhoff6. Niftrik7. Nijmegen8. Overasseltse Boys9. RODA '2810. SCE11. SCP12. UHC13. Victoria '2514. WVW
1. Achilles '29 24 sep 1 apr 8 okt28 jan22 apr11 feb10 dec22 okt 5 nov20 mei 8 apr18 mrt26 nov
2. Batavia 4 feb 15 okt17 dec26 nov18 mrt15 apr 1 apr18 feb22 okt22 apr27 mei 1 okt 5 nov
3. DIOSA19 nov11 feb  3 dec 8 okt28 jan29 okt 8 apr10 dec13 mei24 sep11 mrt25 mrt20 mei
4. Ewijk18 feb20 mei22 apr 10 dec 1 apr 1 okt26 nov 5 nov 4 feb22 okt28 jan15 okt18 mrt
5. Krayenhoff15 apr13 mei18 feb27 mei  5 nov17 dec22 okt18 mrt 1 okt 1 apr 3 dec 4 feb15 okt
6. Niftrik 3 dec29 okt15 apr19 nov11 mrt 13 mei 8 okt 4 feb17 dec11 feb25 mrt27 mei 1 okt
7. Nijmegen15 okt28 jan18 mrt 8 apr20 mei26 nov 22 apr 1 apr18 feb10 dec24 sep 5 nov22 okt
8. Overasseltse Boys27 mei19 nov 1 okt13 mei25 mrt18 feb 3 dec 15 okt15 apr11 mrt29 okt17 dec 4 feb
9. RODA '2825 mrt 8 okt27 mei11 mrt29 okt24 sep19 nov11 feb  3 dec 8 apr17 dec13 mei15 apr
10. SCE11 mrt25 mrt26 nov24 sep 8 apr20 mei 8 okt28 jan22 apr 29 okt11 feb19 nov10 dec
11. SCP17 dec 3 dec 4 feb25 mrt19 nov15 okt27 mei 5 nov 1 okt18 mrt 13 mei15 apr18 feb
12. UHC 1 okt10 dec 5 nov15 apr22 apr22 okt 4 feb18 mrt20 mei15 okt26 nov 18 feb 1 apr
13. Victoria '2529 okt 8 apr22 okt11 feb24 sep10 dec11 mrt20 mei26 nov 1 apr28 jan 8 okt 22 apr
14. WVW13 mei11 mrt17 dec29 okt11 feb 8 apr25 mrt24 sep28 jan27 mei 8 okt19 nov 3 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie