Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AJC '96 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Almen 0 0 0 0 0 0 0  
3 Be Quick Z 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Sportclub Eefde 0 0 0 0 0 0 0  
5 Grolse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Harfsen 0 0 0 0 0 0 0  
7 Oeken 0 0 0 0 0 0 0  
8 PW 1885 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC RDC 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sportlust Glanerbrug 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Winterswijk 0 0 0 0 0 0 0  
12 Zuid Eschmarke 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AJC '962. SV Almen3. Be Quick Z4. VV Sportclub Eefde5. Grolse Boys6. SV Harfsen7. Oeken8. PW 18859. FC RDC10. Sportlust Glanerbrug11. FC Winterswijk12. Zuid Eschmarke
1. AJC '96 14 okt28 okt23 sep 3 mrt18 nov12 mei17 mrt19 mei 9 dec25 nov 7 apr
2. SV Almen24 feb  9 dec 7 apr21 okt 7 okt10 mrt19 mei21 apr25 nov23 sep 4 nov
3. Be Quick Z10 mrt26 mei 21 okt24 mrt12 mei 2 dec30 sep14 apr18 nov 7 okt24 feb
4. VV Sportclub Eefde14 apr30 sep17 mrt 18 nov26 mei24 mrt12 mei14 okt 3 mrt28 okt 2 dec
5. Grolse Boys 7 okt17 mrt25 nov21 apr  7 apr24 feb28 okt 9 dec19 mei 4 nov23 sep
6. SV Harfsen21 apr 3 mrt 4 nov 9 dec30 sep 14 apr14 okt28 okt17 mrt19 mei25 nov
7. Oeken 4 nov28 okt19 mei25 nov14 okt23 sep  3 mrt17 mrt 7 apr 9 dec21 apr
8. PW 188521 okt 2 dec 7 apr 4 nov10 mrt24 feb 7 okt 25 nov23 sep21 apr26 mei
9. FC RDC 2 dec18 nov23 sep24 feb26 mei10 mrt21 okt24 mrt 12 mei 7 apr 7 okt
10. Sportlust Glanerbrug26 mei24 mrt21 apr 7 okt 2 dec21 okt30 sep14 apr 4 nov 24 feb10 mrt
11. FC Winterswijk24 mrt14 apr 3 mrt10 mrt12 mei 2 dec26 mei18 nov30 sep14 okt 21 okt
12. Zuid Eschmarke30 sep12 mei14 okt19 mei14 apr24 mrt18 nov 9 dec 3 mrt28 okt17 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie