Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Quick Z 17 14 2 1 44 79 12  
2 SV Harfsen 15 10 2 3 32 35 14  
3 Sportlust Glanerbrug 16 9 5 2 32 41 17  
4 Oeken 15 10 1 4 31 33 21  
5 VV Sportclub Eefde 16 7 3 6 24 33 30  
6 Grolse Boys 15 6 0 9 16 31 48 -2
7 AJC '96 16 4 3 9 15 24 47  
8 FC RDC 15 4 2 9 14 27 37  
9 SV Almen 16 4 1 11 13 20 44  
10 PW 1885 16 3 3 10 12 27 52  
11 FC Winterswijk 15 3 2 10 11 28 56  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
86
Totaal aantal doelpunten
378
Totaal aantal doelpunten (thuis)
219
Totaal aantal doelpunten (uit)
159
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,85
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Be Quick Z - RDC FC (8 - 1)
Sportlust Glanerbrug - Grolse Boys (8 - 1)
Be Quick Z - Grolse Boys (7 - 0)
Be Quick Z - Winterswijk FC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
PW 1885 - Be Quick Z (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
PW 1885 - Be Quick Z (0 - 10)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AJC '962. SV Almen3. Be Quick Z4. VV Sportclub Eefde5. Grolse Boys6. SV Harfsen7. Oeken8. PW 18859. FC RDC10. Sportlust Glanerbrug11. FC Winterswijk
1. AJC '96 5 - 11 - 62 - 43 - 10 - 012 mei2 - 019 mei0 - 25 - 4
2. SV Almen28 apr 0 - 40 - 12 - 40 - 71 - 419 mei1 - 02 - 35 - 0
3. Be Quick Z6 - 026 mei 1 - 07 - 012 mei5 - 13 - 08 - 11 - 07 - 0
4. VV Sportclub Eefde3 - 02 - 33 - 3 5 - 226 mei0 - 412 mei3 - 11 - 55 - 1
5. Grolse Boys3 - 03 - 01 - 63 - 1 0 - 328 apr4 - 2 5 mei19 mei5 - 1
6. SV Harfsen4 - 01 - 02 - 1 5 mei4 - 0 1 - 01 - 23 - 24 - 119 mei
7. Oeken3 - 20 - 219 mei1 - 03 - 24 - 0 1 - 04 - 12 - 2 5 mei
8. PW 18852 - 228 apr0 - 103 - 33 - 228 apr1 - 4 0 - 20 - 46 - 2
9. FC RDC2 - 26 - 01 - 228 apr26 mei2 - 41 - 23 - 3 12 mei3 - 2
10. Sportlust Glanerbrug26 mei1 - 11 - 10 - 08 - 11 - 03 - 05 - 23 - 0 28 apr
11. FC Winterswijk6 - 03 - 21 - 81 - 212 mei1 - 126 mei4 - 30 - 22 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie