Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Quick Z 11 10 0 1 30 46 7  
2 Sportlust Glanerbrug 12 9 2 1 29 35 9  
3 Oeken 11 8 0 3 24 26 17  
4 SV Harfsen 10 5 2 3 17 25 11  
5 VV Sportclub Eefde 10 4 2 4 14 23 19  
6 Grolse Boys 11 4 1 6 13 25 36  
7 AJC '96 12 3 4 5 13 23 29  
8 SV Almen 9 4 0 5 12 17 27  
9 FC RDC 9 3 1 5 10 18 15  
10 FC Winterswijk 11 2 2 7 8 18 44  
11 PW 1885 9 1 2 6 5 13 26  
12 Zuid Eschmarke 9 0 2 7 2 7 36  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
62
Totaal aantal doelpunten
276
Totaal aantal doelpunten (thuis)
154
Totaal aantal doelpunten (uit)
122
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,97
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Sportlust Glanerbrug - Grolse Boys (8 - 1)
Be Quick Z - Winterswijk FC (7 - 0)
Harfsen - Zuid Eschmarke (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Winterswijk FC - Be Quick Z (1 - 8)
Almen - Harfsen (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
AJC '96 - Winterswijk FC (5 - 4)
Sportlust Glanerbrug - Grolse Boys (8 - 1)
Winterswijk FC - Be Quick Z (1 - 8)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AJC '962. SV Almen3. Be Quick Z4. VV Sportclub Eefde5. Grolse Boys6. SV Harfsen7. Oeken8. PW 18859. FC RDC10. Sportlust Glanerbrug11. FC Winterswijk12. Zuid Eschmarke
1. AJC '96 5 - 11 - 62 - 43 - 10 - 012 mei17 mrt19 mei0 - 25 - 4 7 apr
2. SV Almen 3 mrt  3 feb 7 apr2 - 40 - 710 mrt19 mei21 apr2 - 35 - 02 - 0
3. Be Quick Z10 mrt26 mei 1 - 024 mrt12 mei5 - 13 - 014 apr1 - 07 - 0 3 mrt
4. VV Sportclub Eefde14 apr2 - 317 mrt 5 - 226 mei24 mrt12 mei3 - 11 - 55 - 1 2 dec
5. Grolse Boys3 - 024 feb1 - 621 apr  7 apr 3 mrt4 - 2 3 feb19 mei5 - 12 - 2
6. SV Harfsen21 apr17 feb2 - 124 feb4 - 0 14 apr1 - 23 - 217 mrt19 mei7 - 0
7. Oeken3 - 20 - 219 mei1 - 03 - 24 - 0 1 - 017 mrt 7 apr24 feb21 apr
8. PW 18852 - 210 feb 7 apr3 - 310 mrt 3 mrt1 - 4 24 feb0 - 421 apr26 mei
9. FC RDC2 - 26 - 01 - 2 3 mrt26 mei10 mrt1 - 224 mrt 12 mei 7 apr3 - 0
10. Sportlust Glanerbrug26 mei24 mrt21 apr0 - 08 - 11 - 03 - 014 apr3 - 0  3 mrt10 mrt
11. FC Winterswijk24 mrt14 apr1 - 810 mrt12 mei1 - 126 mei4 - 30 - 22 - 2 4 - 1
12. Zuid Eschmarke1 - 112 mei0 - 619 mei14 apr24 mrt1 - 724 feb17 feb2 - 417 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie