Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Doetinchem 0 0 0 0 0 0 0  
2 DVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 GSV '38 0 0 0 0 0 0 0  
4 HC '03 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Kilder 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Loil 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV MvR 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC Rijnland 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKPSC 0 0 0 0 0 0 0  
10 SDZZ 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sprinkhanen 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Terborg 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVG '25 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zeddam/Sint Joris 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Doetinchem2. DVV3. GSV '384. HC '035. SV Kilder6. SV Loil7. VV MvR8. SC Rijnland9. RKPSC10. SDZZ11. Sprinkhanen12. VV Terborg13. VVG '2514. SV Zeddam/Sint Joris
1. VV Doetinchem 13 mei15 apr27 mei11 feb25 mrt11 mrt 8 okt24 sep29 okt 8 apr17 dec19 nov 3 dec
2. DVV26 nov 22 apr22 okt20 mei29 okt11 feb 8 apr10 dec24 sep28 jan 8 okt11 mrt 1 apr
3. GSV '3828 jan 3 dec 17 dec24 sep13 mei29 okt11 mrt 8 apr11 feb 8 okt19 nov25 mrt27 mei
4. HC '0310 dec25 mrt20 mei  8 apr19 nov 3 dec11 feb28 jan 8 okt24 sep11 mrt29 okt13 mei
5. SV Kilder15 okt17 dec 4 feb 1 okt 27 mei13 mei19 nov18 feb25 mrt11 mrt29 okt 3 dec15 apr
6. SV Loil22 okt18 mrt26 nov 1 apr10 dec  8 okt24 sep22 apr28 jan20 mei 8 apr11 feb 5 nov
7. VV MvR 5 nov15 okt18 mrt22 apr26 nov18 feb 20 mei 1 apr10 dec22 okt28 jan 1 okt 4 feb
8. SC Rijnland18 feb 1 okt 5 nov15 okt 1 apr 4 feb17 dec 18 mrt26 nov22 apr27 mei15 apr22 okt
9. RKPSC 4 feb27 mei 1 okt15 apr 8 okt 3 dec19 nov29 okt 11 mrt11 feb25 mrt13 mei17 dec
10. SDZZ18 mrt 4 feb15 okt18 feb22 okt15 apr27 mei13 mei 5 nov  1 apr 3 dec17 dec 1 okt
11. Sprinkhanen 1 okt15 apr18 feb 4 feb 5 nov17 dec25 mrt 3 dec15 okt19 nov 13 mei27 mei18 mrt
12. VV Terborg20 mei18 feb 1 apr 5 nov18 mrt 1 okt15 apr10 dec22 okt22 apr26 nov  4 feb15 okt
13. VVG '25 1 apr 5 nov22 okt18 mrt22 apr15 okt 8 apr28 jan26 nov20 mei10 dec24 sep 18 feb
14. SV Zeddam/Sint Joris22 apr19 nov10 dec26 nov28 jan11 mrt24 sep25 mrt20 mei 8 apr29 okt11 feb 8 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie