Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 WVV '34 10 9 0 1 27 21 6  
2 EMOS 10 8 0 2 24 33 12  
3 GFC 10 7 3 0 24 19 9  
4 BSC Unisson 10 5 1 4 16 17 17  
5 Markelo 10 5 1 4 16 14 14  
6 Buurse 11 5 0 6 15 16 24  
7 SV TVO 10 4 2 4 14 15 17  
8 UDI 11 3 5 3 14 21 16  
9 Rood Zwart 9 3 2 4 11 10 12  
10 vv Bentelo 10 3 2 5 11 16 23  
11 FC Aramea 11 2 4 5 10 11 17  
12 SV Hector 9 1 2 6 5 9 17  
13 SV Enter 10 1 2 7 5 9 20  
14 VV Diepenheim 9 0 4 5 4 11 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
70
Totaal aantal doelpunten
222
Totaal aantal doelpunten (thuis)
124
Totaal aantal doelpunten (uit)
98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,17
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,40
Grootste overwinning (thuis) 
EMOS - Buurse (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BSC Unisson - EMOS (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
EMOS - Buurse (9 - 0)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aramea2. vv Bentelo3. BSC Unisson4. Buurse5. VV Diepenheim6. EMOS7. SV Enter8. GFC9. SV Hector10. Markelo11. Rood Zwart12. SV TVO13. UDI14. WVV '34
1. FC Aramea  4 mrt1 - 21 - 21 - 111 mrt27 mei1 - 2 4 feb2 - 025 mrt1 - 115 apr13 mei
2. vv Bentelo2 - 2 2 - 418 mrt18 feb0 - 215 apr25 mrt2 - 12 - 113 mei1 - 4 4 feb27 mei
3. BSC Unisson18 mrt22 apr 3 - 22 - 20 - 52 - 10 - 118 feb 1 apr27 mei 4 feb3 - 015 apr
4. Buurse20 mei2 - 025 mrt 25 feb 8 apr4 - 11 - 322 apr28 jan 4 mrt11 mrt3 - 10 - 1
5. VV Diepenheim 8 apr3 - 411 mrt27 mei  4 mrt 3 dec1 - 128 jan1 - 21 - 213 mei1 - 125 mrt
6. EMOS3 - 0 1 apr13 mei9 - 03 - 0  4 feb27 mei18 mrt3 - 12 - 315 apr18 feb17 dec
7. SV Enter25 feb28 jan 8 apr 1 apr22 apr1 - 2  4 mrt2 - 120 mei0 - 02 - 21 - 411 mrt
8. GFC 1 apr3 - 220 mei 4 feb18 mrt25 feb2 - 0 1 - 126 nov28 jan18 feb22 apr1 - 0
9. SV Hector1 - 1 8 apr12 nov2 - 015 apr1 - 413 mei11 mrt  4 mrt17 dec25 mrt27 mei0 - 3
10. Markelo18 feb11 mrt2 - 115 apr 4 feb25 mrt2 - 113 mei3 - 2 2 - 027 mei0 - 01 - 2
11. Rood Zwart0 - 126 nov25 feb1 - 2 1 apr22 apr18 feb15 apr20 mei18 mrt 2 - 11 - 1 4 feb
12. SV TVO22 apr20 mei1 - 02 - 026 nov28 jan18 mrt1 - 31 - 025 feb 8 apr  1 apr 4 mrt
13. UDI28 jan1 - 1 4 mrt13 mei20 mei6 - 025 mrt2 - 225 feb 8 apr11 mrt5 - 0 0 - 4
14. WVV '343 - 025 feb28 jan18 feb2 - 120 mei1 - 0 8 apr 1 apr22 apr2 - 13 - 218 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie