Zondag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKZVC 7 6 1 0 19 16 5  
2 LONGA '30 7 6 0 1 18 15 7  
3 ROHDA Raalte 7 4 2 1 14 14 6  
4 NEC 6 4 0 2 12 9 6  
5 VV Heino 7 3 2 2 11 9 7  
6 Rigtersbleek 7 3 2 2 11 9 9  
7 De Zweef 6 2 3 1 9 7 6  
8 FC Winterswijk 7 2 2 3 8 11 11  
9 SC Bemmel 7 2 1 4 7 5 9  
10 Stevo 7 2 1 4 7 12 17  
11 Tubantia 7 1 3 3 6 5 8  
12 BWO 7 0 4 3 4 11 16  
13 Quick 1888 7 1 1 5 4 5 13  
14 SV Schalkhaar 7 0 2 5 2 7 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
48
Totaal aantal doelpunten
135
Totaal aantal doelpunten (thuis)
77
Totaal aantal doelpunten (uit)
58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
2,81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,21
Grootste overwinning (thuis) 
RKZVC - LONGA '30 (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Stevo - Bemmel SC (0 - 3)
Tubantia - LONGA '30 (0 - 3)
NEC - Rigtersbleek (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
BWO - RKZVC (3 - 4)
Stevo - BWO (5 - 2)



Zondag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Bemmel2. BWO3. VV Heino4. LONGA '305. NEC6. Quick 18887. Rigtersbleek8. RKZVC9. ROHDA Raalte10. SV Schalkhaar11. Stevo12. Tubantia13. FC Winterswijk14. De Zweef
1. SC Bemmel 13 mei27 mei17 dec0 - 2 3 dec 8 apr11 mrt11 feb28 jan25 mrt2 - 119 nov0 - 0
2. BWO26 nov 0 - 1 1 apr20 mei18 mrt22 apr3 - 428 jan0 - 011 feb10 dec 8 apr1 - 1
3. VV Heino10 dec11 mrt 26 nov1 - 319 nov20 mei25 mrt 7 apr22 apr3 - 028 jan11 feb1 - 0
4. LONGA '3020 mei19 nov13 mei 1 - 025 mrt28 jan11 feb3 - 110 dec4 - 0 8 apr11 mrt 3 dec
5. NEC18 feb17 dec18 mrt 4 feb 15 apr0 - 3 3 dec19 nov3 - 127 mei1 - 013 mei25 mrt
6. Quick 188822 apr2 - 2 1 apr0 - 228 jan 10 dec 8 apr0 - 226 nov11 mrt20 mei3 - 211 feb
7. Rigtersbleek2 - 0 3 dec17 dec15 apr11 feb27 mei 0 - 011 mrt 4 feb13 mei1 - 125 mrt19 nov
8. RKZVC1 - 0 4 feb2 - 15 - 022 apr1 - 018 mrt 26 nov18 feb15 apr 1 apr27 mei17 dec
9. ROHDA Raalte3 - 015 apr2 - 218 feb 1 apr 4 feb3 - 013 mei 18 mrt17 dec0 - 0 3 dec27 mei
10. SV Schalkhaar15 apr25 mrt 3 dec27 mei 8 apr13 mei2 - 31 - 31 - 3 19 nov11 feb17 dec11 mrt
11. Stevo0 - 35 - 218 feb18 mrt10 dec3 - 026 nov28 jan20 mei 1 apr 22 apr1 - 2 8 apr
12. Tubantia 4 feb27 mei15 apr0 - 311 mrt17 dec18 feb19 nov25 mrt1 - 1 3 dec 2 - 013 mei
13. FC Winterswijk 1 apr3 - 30 - 01 - 226 nov18 feb3 - 010 dec22 apr20 mei 4 feb18 mrt 15 apr
14. De Zweef18 mrt18 feb 4 feb22 apr12 nov1 - 0 1 apr20 mei10 dec2 - 13 - 326 nov28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie