Zondag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Bemmel 0 0 0 0 0 0 0  
2 BWO 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Heino 0 0 0 0 0 0 0  
4 LONGA '30 0 0 0 0 0 0 0  
5 NEC 0 0 0 0 0 0 0  
6 Quick 1888 0 0 0 0 0 0 0  
7 Rigtersbleek 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKZVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 ROHDA Raalte 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Schalkhaar 0 0 0 0 0 0 0  
11 Stevo 0 0 0 0 0 0 0  
12 Tubantia 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Winterswijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Zweef 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Bemmel2. BWO3. VV Heino4. LONGA '305. NEC6. Quick 18887. Rigtersbleek8. RKZVC9. ROHDA Raalte10. SV Schalkhaar11. Stevo12. Tubantia13. FC Winterswijk14. De Zweef
1. SC Bemmel 13 mei27 mei17 dec 8 okt 3 dec 8 apr11 mrt11 feb28 jan25 mrt24 sep19 nov29 okt
2. BWO26 nov  5 nov 1 apr20 mei18 mrt22 apr24 sep28 jan22 okt11 feb10 dec 8 apr 8 okt
3. VV Heino10 dec11 mrt 26 nov29 okt19 nov20 mei25 mrt 7 apr22 apr 8 okt28 jan11 feb24 sep
4. LONGA '3020 mei19 nov13 mei 24 sep25 mrt28 jan11 feb 8 okt10 dec29 okt 8 apr11 mrt 3 dec
5. NEC18 feb17 dec18 mrt 4 feb 15 apr15 okt 3 dec19 nov 1 okt27 mei 5 nov13 mei25 mrt
6. Quick 188822 apr29 okt 1 apr22 okt28 jan 10 dec 8 apr24 sep26 nov11 mrt20 mei 8 okt11 feb
7. Rigtersbleek 1 okt 3 dec17 dec15 apr11 feb27 mei 29 okt11 mrt 4 feb13 mei 8 okt25 mrt19 nov
8. RKZVC 5 nov 4 feb22 okt15 okt22 apr 1 okt18 mrt 26 nov18 feb15 apr 1 apr27 mei17 dec
9. ROHDA Raalte15 okt15 apr30 sep18 feb 1 apr 4 feb 5 nov13 mei 18 mrt17 dec22 okt 3 dec27 mei
10. SV Schalkhaar15 apr25 mrt 3 dec27 mei 8 apr13 mei24 sep 8 okt29 okt 19 nov11 feb17 dec11 mrt
11. Stevo22 okt15 okt18 feb18 mrt10 dec 5 nov26 nov28 jan20 mei 1 apr 22 apr24 sep 8 apr
12. Tubantia 4 feb27 mei15 apr 1 okt11 mrt17 dec18 feb19 nov25 mrt15 okt 3 dec 29 okt13 mei
13. FC Winterswijk 1 apr 1 okt15 okt 5 nov26 nov18 feb22 okt10 dec22 apr20 mei 4 feb18 mrt 15 apr
14. De Zweef18 mrt18 feb 4 feb22 apr22 okt15 okt 1 apr20 mei10 dec 5 nov 1 okt26 nov28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie