Zondag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AAC-Olympia 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Aquila 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV AVIOS/DBV 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DSZ 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVE-Trajanus 0 0 0 0 0 0 0  
6 DVSG 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Heumen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Kolping-Dynamo 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Kunde 0 0 0 0 0 0 0  
10 SCD '33 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVHA 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVO '68 0 0 0 0 0 0 0  
13 Unitas '28 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVLK 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AAC-Olympia2. VV Aquila3. SV AVIOS/DBV4. SV DSZ5. DVE-Trajanus6. DVSG7. SV Heumen8. Kolping-Dynamo9. FC Kunde10. SCD '3311. SVHA12. SVO '6813. Unitas '2814. VVLK
1. AAC-Olympia 29 okt 8 apr17 dec11 mrt24 sep28 jan 3 dec13 mei11 feb19 nov 8 okt25 mrt27 mei
2. VV Aquila18 mrt  1 apr22 apr20 mei26 nov 5 nov15 okt18 feb10 dec28 jan22 okt 1 okt 4 feb
3. SV AVIOS/DBV 1 okt19 nov 15 apr29 okt 8 okt 4 feb27 mei 3 dec11 mrt25 mrt11 feb13 mei17 dec
4. SV DSZ20 mei 3 dec28 jan 11 feb 8 apr10 dec25 mrt19 nov 8 okt11 mrt24 sep29 okt13 mei
5. DVE-Trajanus 5 nov17 dec18 mrt15 okt  1 apr18 feb 1 okt 4 feb26 nov27 mei22 apr15 apr22 okt
6. DVSG 4 feb13 mei18 feb 1 okt19 nov 15 okt17 dec27 mei25 mrt29 okt11 mrt 3 dec15 apr
7. SV Heumen15 apr11 mrt24 sep27 mei 8 okt11 feb 13 mei25 mrt29 okt17 dec 8 apr19 nov 3 dec
8. Kolping-Dynamo22 apr11 feb10 dec22 okt 8 apr20 mei26 nov 29 okt24 sep 8 okt28 jan11 mrt 1 apr
9. FC Kunde26 nov 8 okt22 apr 1 apr24 sep10 dec22 okt18 mrt 28 jan 8 apr20 mei11 feb 5 nov
10. SCD '3315 okt27 mei 5 nov18 feb13 mei22 okt18 mrt 4 feb15 apr  3 dec 1 apr17 dec 1 okt
11. SVHA 1 apr15 apr22 okt 5 nov10 dec18 mrt20 mei18 feb 1 okt22 apr 26 nov 4 feb15 okt
12. SVO '6818 feb25 mrt15 okt 4 feb 3 dec 5 nov 1 okt15 apr17 dec19 nov13 mei 27 mei18 mrt
13. Unitas '2822 okt 8 apr26 nov18 mrt28 jan22 apr 1 apr 5 nov15 okt20 mei24 sep10 dec 18 feb
14. VVLK10 dec24 sep20 mei26 nov25 mrt28 jan22 apr19 nov11 mrt 8 apr11 feb29 okt 8 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie