Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Albatross 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Colmschate '33 0 0 0 0 0 0 0  
3 Eerbeekse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Heeten 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Helios Deventer 0 0 0 0 0 0 0  
6 KCVO 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Sportclub Lochem 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Ruurlo 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Turkse Kracht 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Twenthe 0 0 0 0 0 0 0  
11 Warnsveldse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wijhe '92 0 0 0 0 0 0 0  
13 Witkampers 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zwolle 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Albatross2. SV Colmschate '333. Eerbeekse Boys4. SV Heeten5. SV Helios Deventer6. KCVO7. VV Sportclub Lochem8. VV Ruurlo9. SV Turkse Kracht10. VV Twenthe11. Warnsveldse Boys12. Wijhe '9213. Witkampers14. SV Zwolle
1. Albatross 29 okt 3 dec 1 okt15 apr13 mei18 feb 4 feb11 mrt25 mrt17 dec27 mei19 nov15 okt
2. SV Colmschate '3318 mrt  4 feb 5 nov15 okt15 apr22 okt 1 apr26 nov22 apr18 feb 1 okt10 dec20 mei
3. Eerbeekse Boys22 apr24 sep 18 mrt18 feb 8 apr26 nov22 okt10 dec20 mei 5 nov15 okt28 jan 1 apr
4. SV Heeten 8 apr11 mrt29 okt 13 mei 3 dec28 jan20 mei24 sep 8 okt25 mrt19 nov11 feb10 dec
5. SV Helios Deventer28 jan11 feb 8 okt26 nov 24 sep20 mei10 dec29 okt 8 apr19 nov11 mrt25 mrt22 apr
6. KCVO26 nov28 jan 1 okt22 apr 4 feb  1 apr18 mrt22 okt10 dec15 okt18 feb20 mei 5 nov
7. VV Sportclub Lochem 8 okt25 mrt13 mei15 apr17 dec19 nov  1 okt11 feb11 mrt27 mei 3 dec29 okt 4 feb
8. VV Ruurlo24 sep19 nov25 mrt17 dec27 mei29 okt 8 apr  8 okt11 feb 3 dec13 mei11 mrt28 jan
9. SV Turkse Kracht 5 nov13 mei27 mei 4 feb18 mrt25 mrt15 okt18 feb 19 nov15 apr17 dec 3 dec 1 okt
10. VV Twenthe22 okt 3 dec17 dec18 feb 1 okt27 mei 5 nov15 okt 1 apr  4 feb15 apr13 mei18 mrt
11. Warnsveldse Boys20 mei 8 okt11 mrt22 okt 1 apr11 feb10 dec22 apr28 jan24 sep 29 okt 8 apr26 nov
12. Wijhe '9210 dec 8 apr11 feb 1 apr 5 nov 8 okt22 apr26 nov20 mei28 jan18 mrt 24 sep22 okt
13. Witkampers 1 apr27 mei15 apr15 okt22 okt17 dec18 mrt 5 nov22 apr26 nov 1 okt 4 feb 18 feb
14. SV Zwolle11 feb17 dec19 nov27 mei 3 dec11 mrt24 sep15 apr 8 apr29 okt13 mei25 mrt 8 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie