Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Helios Deventer 11 6 3 2 21 16 11  
2 SV Zwolle 11 5 3 3 18 18 19  
3 VV Sportclub Lochem 10 5 2 3 17 15 13  
4 Warnsveldse Boys 10 4 4 2 16 23 16  
5 VV Ruurlo 11 4 4 3 16 18 23  
6 SV Heeten 11 4 3 4 15 18 17  
7 SV Colmschate '33 10 4 2 4 14 28 19  
8 KCVO 10 4 2 4 14 21 20  
9 Witkampers 8 3 3 2 12 12 8  
10 Eerbeekse Boys 10 3 3 4 12 14 16  
11 SV Turkse Kracht 10 3 1 6 10 17 21  
12 Wijhe '92 10 1 6 3 9 17 21  
13 VV Twenthe 10 2 3 5 9 16 24  
14 Albatross 8 1 3 4 6 8 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
70
Totaal aantal doelpunten
241
Totaal aantal doelpunten (thuis)
146
Totaal aantal doelpunten (uit)
95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,36
Grootste overwinning (thuis) 
Warnsveldse Boys - Wijhe '92 (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Twenthe VV - Colmschate '33 (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Colmschate '33 - Lochem SP (2 - 5)
KCVO - Eerbeekse Boys (2 - 5)
Turkse Kracht - Zwolle SV (5 - 2)
Warnsveldse Boys - Colmschate '33 (4 - 3)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Albatross2. SV Colmschate '333. Eerbeekse Boys4. SV Heeten5. SV Helios Deventer6. KCVO7. VV Sportclub Lochem8. VV Ruurlo9. SV Turkse Kracht10. VV Twenthe11. Warnsveldse Boys12. Wijhe '9213. Witkampers14. SV Zwolle
1. Albatross 29 oktAFG2 - 015 apr13 mei18 feb 4 feb11 mrt25 mrt17 dec27 mei0 - 21 - 1
2. SV Colmschate '3318 mrt  4 feb2 - 22 - 315 apr2 - 5 1 apr3 - 222 apr18 feb0 - 025 feb20 mei
3. Eerbeekse Boys22 apr0 - 4 18 mrt18 feb 8 apr26 nov0 - 23 - 020 mei1 - 12 - 128 jan 1 apr
4. SV Heeten 8 apr11 mrt1 - 1 13 mei3 - 128 jan20 mei2 - 14 - 125 mrt3 - 325 feb25 feb
5. SV Helios Deventer28 jan25 feb1 - 01 - 0 2 - 020 mei25 feb3 - 1 8 apr2 - 011 mrt25 mrt22 apr
6. KCVO3 - 228 jan2 - 522 apr 4 feb  1 apr18 mrt2 - 025 feb4 - 218 feb20 mei4 - 0
7. VV Sportclub Lochem1 - 025 mrt13 mei15 apr0 - 01 - 0 2 - 325 feb11 mrt27 mei4 - 20 - 0 4 feb
8. VV Ruurlo2 - 20 - 525 mrt2 - 027 mei2 - 2 8 apr 4 - 225 feb1 - 113 mei11 mrt28 jan
9. SV Turkse Kracht0 - 013 mei27 mei 4 feb18 mrt25 mrt3 - 018 feb 3 - 215 apr17 dec 3 dec5 - 2
10. VV Twenthe4 - 10 - 63 - 118 feb2 - 227 mei0 - 12 - 2 1 apr  4 feb15 apr13 mei18 mrt
11. Warnsveldse Boys20 mei4 - 311 mrt2 - 1 1 apr25 feb25 feb22 apr28 jan2 - 2 6 - 0 8 apr3 - 0
12. Wijhe '9225 feb 8 apr25 feb 1 apr1 - 13 - 322 apr5 - 020 mei28 jan18 mrt 1 - 11 - 1
13. Witkampers 1 apr27 mei15 apr1 - 23 - 017 dec18 mrt2 - 022 apr26 nov2 - 2 4 feb 18 feb
14. SV Zwolle25 feb3 - 11 - 127 mei2 - 111 mrt3 - 115 apr 8 apr2 - 013 mei25 mrt3 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie