Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ajax B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Babberich 0 0 0 0 0 0 0  
3 Den Dam 0 0 0 0 0 0 0  
4 Etten 0 0 0 0 0 0 0  
5 Gelders Eiland SV 0 0 0 0 0 0 0  
6 Halle 0 0 0 0 0 0 0  
7 Loo 0 0 0 0 0 0 0  
8 NVC Netterden 0 0 0 0 0 0 0  
9 Peeske 't 0 0 0 0 0 0 0  
10 Stokkum 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVL 0 0 0 0 0 0 0  
12 Westendorp 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wolfersveen 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zelhem 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ajax B2. Babberich3. Den Dam4. Etten5. Gelders Eiland SV6. Halle7. Loo8. NVC Netterden9. Peeske 't10. Stokkum11. VVL12. Westendorp13. Wolfersveen14. Zelhem
1. Ajax B  5 nov10 dec24 sep 8 apr26 nov 8 okt 1 apr11 feb20 mei22 apr18 mrt28 jan22 okt
2. Babberich11 mrt 28 jan25 mrt11 feb10 dec24 sep26 nov 8 okt29 okt20 mei19 nov 8 apr22 apr
3. Den Dam27 mei15 apr 19 nov29 okt 4 feb13 mei 1 okt 3 dec11 mrt18 feb17 dec25 mrt15 okt
4. Etten 4 feb22 okt 1 apr 27 mei 5 nov17 dec15 okt15 apr22 apr18 mrt 1 okt26 nov18 feb
5. Gelders Eiland SV 1 okt15 okt18 mrt10 dec  1 apr15 apr 5 nov 4 feb26 nov22 okt18 feb22 apr20 mei
6. Halle13 mei27 mei24 sep11 mrt19 nov 29 okt17 dec25 mrt 8 okt 8 apr 3 dec11 feb28 jan
7. Loo18 feb 4 feb26 nov20 mei28 jan18 mrt 22 apr 1 okt22 okt 1 apr15 okt10 dec 5 nov
8. NVC Netterden19 nov13 mei 8 apr11 feb11 mrt20 mei 3 dec 29 okt24 sep28 jan25 mrt 8 okt10 dec
9. Peeske 't15 okt18 feb22 apr28 jan24 sep22 okt 8 apr18 mrt 10 dec26 nov 5 nov20 mei 1 apr
10. Stokkum17 dec18 mrt 5 nov 3 dec13 mei18 feb25 mrt 4 feb27 mei 15 okt15 apr19 nov 1 okt
11. VVL 3 dec17 dec 8 okt29 okt25 mrt 1 okt19 nov15 apr13 mei11 feb 27 mei11 mrt 4 feb
12. Westendorp29 okt 1 apr20 mei 8 apr 8 okt22 apr11 feb22 okt11 mrt28 jan10 dec 24 sep26 nov
13. Wolfersveen15 apr 1 okt22 okt13 mei 3 dec15 okt27 mei18 feb17 dec 1 apr 5 nov 4 feb 18 mrt
14. Zelhem25 mrt 3 dec11 feb 8 okt17 dec15 apr11 mrt27 mei19 nov 8 apr24 sep13 mei29 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie