Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV Bornerbroek 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Het Centrum 0 0 0 0 0 0 0  
3 DTC '07 0 0 0 0 0 0 0  
4 Fleringen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heracles avc 0 0 0 0 0 0 0  
6 La Première AVC 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Langeveen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Manderveen 0 0 0 0 0 0 0  
9 Phenix 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVV '91 0 0 0 0 0 0 0  
11 TVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 UD W 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vosta 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. RKSV Bornerbroek2. FC Het Centrum3. DTC '074. Fleringen5. Heracles avc6. La Première AVC7. VV Langeveen8. Manderveen9. Phenix10. SVV '9111. TVV12. UD W13. Vosta
1. RKSV Bornerbroek 26 nov 1 apr15 okt15 apr20 mei 1 okt18 feb18 mrt10 dec 5 nov22 okt 4 feb
2. FC Het Centrum13 mei 18 feb18 mrt25 mrt 1 okt17 dec15 apr 5 nov 3 dec 4 feb15 okt27 mei
3. DTC '0719 nov 8 okt 27 mei29 okt28 jan13 mei 3 dec24 sep11 mrt17 dec 8 apr25 mrt
4. Fleringen11 feb29 okt10 dec 24 sep22 apr11 mrt19 nov28 jan25 mrt26 nov20 mei 8 okt
5. Heracles avc28 jan22 okt18 mrt 4 feb  5 nov18 feb15 okt26 nov20 mei22 apr 1 apr 1 okt
6. La Première AVC17 dec 8 apr15 apr 3 dec11 mrt 25 mrt13 mei11 feb 8 okt27 mei24 sep19 nov
7. VV Langeveen 8 apr20 mei26 nov 5 nov 8 okt22 okt 18 mrt10 dec24 sep 1 apr22 apr11 feb
8. Manderveen 8 okt28 jan22 apr 1 apr11 feb26 nov29 okt 20 mei 8 apr22 okt10 dec11 mrt
9. Phenix29 okt11 mrt 4 feb15 apr13 mei15 okt27 mei17 dec 19 nov 1 okt18 feb 3 dec
10. SVV '9127 mei22 apr 5 nov22 okt17 dec18 feb 4 feb 1 okt 1 apr 15 okt18 mrt15 apr
11. TVV11 mrt24 sep20 mei13 mei 3 dec10 dec19 nov25 mrt 8 apr11 feb 28 jan29 okt
12. UD W25 mrt11 feb 1 okt17 dec19 nov 4 feb 3 dec27 mei 8 okt29 okt15 apr 13 mei
13. Vosta24 sep10 dec22 okt18 feb 8 apr 1 apr15 okt 5 nov22 apr28 jan18 mrt26 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie