Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Barbaros 21 18 2 1 56 63 23  
2 FC Suryoye-Mediterraneo 22 18 2 2 56 84 36  
3 NEO 21 10 9 2 39 45 24  
4 De Tukkers 21 9 6 6 33 41 31  
5 SC Enschede 19 8 5 6 29 44 39  
6 Avanti W 20 7 5 8 26 42 46  
7 Eilermark 20 7 4 9 25 35 39  
8 Losser 20 7 2 11 23 30 42  
9 VV Reutum 19 7 1 11 22 38 37  
10 Saasveldia 21 6 4 11 22 43 56  
11 VV Oldenzaal 21 6 2 13 20 37 58  
12 DSVD 19 5 3 11 18 25 34  
13 Juventa '12 21 4 6 11 18 30 62  
14 KOSC 21 4 3 14 15 22 52  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
143
Totaal aantal doelpunten
579
Totaal aantal doelpunten (thuis)
305
Totaal aantal doelpunten (uit)
274
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,92
Grootste overwinning (thuis) 
Saasveldia - Juventa '12 (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Juventa '12 - Barbaros (1 - 7)
KOSC - Barbaros (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Juventa '12 - Suryoye-Mediterraneo FC (2 - 7)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avanti W2. SC Barbaros3. DSVD4. Eilermark5. SC Enschede6. Juventa '127. KOSC8. Losser9. NEO10. VV Oldenzaal11. VV Reutum12. Saasveldia13. FC Suryoye-Mediterraneo14. De Tukkers
1. Avanti W 13 mei4 - 127 mei 9 mei4 - 20 - 02 - 32 - 22 - 14 - 26 - 23 - 40 - 1
2. SC Barbaros3 - 1  6 mei1 - 14 - 23 - 03 - 04 - 02 - 13 - 21 - 03 - 120 mei2 - 1
3. DSVD2 - 20 - 2 3 - 126 apr1 - 1 6 mei0 - 12 - 420 mei29 apr4 - 10 - 11 - 3
4. Eilermark25 apr0 - 12 - 0 29 apr4 - 12 - 05 - 120 mei1 - 23 - 1 6 mei2 - 41 - 1
5. SC Enschede3 - 12 - 527 mei13 mei 0 - 02 - 24 - 10 - 15 - 23 - 24 - 20 - 5 6 mei
6. Juventa '12 6 mei1 - 71 - 31 - 12 - 2 2 - 513 mei0 - 23 - 127 mei2 - 22 - 73 - 1
7. KOSC1 - 20 - 60 - 21 - 23 - 020 mei 2 - 10 - 23 - 42 - 529 apr0 - 30 - 4
8. Losser20 mei 6 mei2 - 12 - 13 - 21 - 21 - 1 1 - 210 mei2 - 34 - 01 - 40 - 2
9. NEO2 - 21 - 13 - 13 - 02 - 23 - 013 mei1 - 1 5 - 010 mei27 mei1 - 50 - 0
10. VV Oldenzaal3 - 32 - 31 - 32 - 21 - 32 - 33 - 027 mei 6 mei 0 - 513 mei0 - 23 - 1
11. VV Reutum3 - 02 - 313 mei5 - 120 mei26 apr0 - 12 - 00 - 51 - 3 1 - 2 6 mei0 - 0
12. Saasveldia4 - 12 - 30 - 04 - 20 - 57 - 14 - 11 - 30 - 04 - 01 - 3 1 - 420 mei
13. FC Suryoye-Mediterraneo6 - 14 - 33 - 05 - 21 - 32 - 227 mei3 - 23 - 35 - 14 - 26 - 2 3 - 5
14. De Tukkers1 - 227 mei2 - 11 - 22 - 24 - 14 - 029 apr2 - 21 - 42 - 13 - 313 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie