Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avanti W 0 0 0 0 0 0 0  
2 Barbaros 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSVD 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eilermark 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Enschede 0 0 0 0 0 0 0  
6 Juventa '12 0 0 0 0 0 0 0  
7 KOSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 Losser 0 0 0 0 0 0 0  
9 NEO 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Oldenzaal 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Reutum 0 0 0 0 0 0 0  
12 Saasveldia 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Suryoye-Mediterraneo 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Tukkers 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avanti W2. Barbaros3. DSVD4. Eilermark5. SC Enschede6. Juventa '127. KOSC8. Losser9. NEO10. VV Oldenzaal11. VV Reutum12. Saasveldia13. FC Suryoye-Mediterraneo14. De Tukkers
1. Avanti W 13 mei15 apr27 mei 4 feb15 okt29 okt17 dec11 mrt18 feb 1 okt 3 dec19 nov25 mrt
2. Barbaros26 nov  4 feb18 feb18 mrt 5 nov28 jan15 okt22 okt 1 apr22 apr 1 okt20 mei10 dec
3. DSVD28 jan24 sep 11 mrt10 dec22 apr11 feb19 nov29 okt20 mei26 nov 8 okt25 mrt 8 apr
4. Eilermark10 dec 8 okt 5 nov 26 nov22 okt 8 apr18 mrt20 mei22 apr 1 apr11 feb24 sep28 jan
5. SC Enschede24 sep29 okt27 mei13 mei 28 jan19 nov 3 dec 8 okt 8 apr17 dec25 mrt11 mrt11 feb
6. Juventa '1211 feb11 mrt 3 dec25 mrt15 apr 17 dec13 mei 8 apr24 sep27 mei19 nov 8 okt29 okt
7. KOSC18 mrt15 apr15 okt 1 okt 1 apr20 mei 18 feb26 nov22 okt 5 nov 4 feb10 dec22 apr
8. Losser20 mei11 feb 1 apr29 okt22 apr26 nov 8 okt 28 jan10 dec22 okt11 mrt 8 apr24 sep
9. NEO 5 nov25 mrt18 mrt17 dec18 feb 1 okt13 mei15 apr 15 okt 4 feb27 mei 3 dec19 nov
10. VV Oldenzaal 8 okt19 nov17 dec 3 dec 1 okt 4 feb25 mrt27 mei11 feb 15 apr13 mei29 okt11 mrt
11. VV Reutum 8 apr 3 dec13 mei19 nov20 mei10 dec11 mrt25 mrt24 sep28 jan 29 okt11 feb 8 okt
12. Saasveldia22 apr 8 apr18 feb15 okt22 okt 1 apr24 sep 5 nov10 dec26 nov18 mrt 28 jan20 mei
13. FC Suryoye-Mediterraneo 1 apr17 dec22 okt 4 feb 5 nov18 feb27 mei 1 okt22 apr18 mrt15 okt15 apr 26 nov
14. De Tukkers22 okt27 mei 1 okt15 apr15 okt18 mrt 3 dec 4 feb 1 apr 5 nov18 feb17 dec13 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie