Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Dinxperlo 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Eibergen 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Erix 0 0 0 0 0 0 0  
4 GWVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 KSH 0 0 0 0 0 0 0  
6 KSV Vragender 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Mariënveld 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV MEC 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sportclub Rekken 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Reünie 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVBV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVGG 0 0 0 0 0 0 0  
13 Ulftse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 VIOS B 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Dinxperlo2. FC Eibergen3. VV Erix4. GWVV5. KSH6. KSV Vragender7. VV Mariënveld8. VV MEC9. Sportclub Rekken10. VV Reünie11. SVBV12. SVGG13. Ulftse Boys14. VIOS B
1. SV Dinxperlo 15 apr 1 apr26 nov22 apr 1 okt15 okt17 dec 5 nov 4 feb18 feb27 mei22 okt18 mrt
2. FC Eibergen28 jan 22 apr20 mei10 dec 5 nov18 mrt 8 apr22 okt15 okt 1 apr24 sep18 feb26 nov
3. VV Erix19 nov 3 dec 25 mrt11 mrt17 dec 1 okt13 mei 4 feb27 mei15 okt29 okt15 apr18 feb
4. GWVV13 mei17 dec22 okt  1 apr 4 feb18 feb27 mei15 okt15 apr18 mrt 3 dec 1 okt 5 nov
5. KSH 3 dec27 mei 5 nov19 nov 15 apr 4 feb25 mrt18 feb17 dec 1 okt13 mei18 mrt15 okt
6. KSV Vragender 8 apr11 mrt20 mei24 sep28 jan 22 okt11 feb22 apr29 okt26 nov 8 okt 1 apr10 dec
7. VV Mariënveld11 feb29 okt 8 apr 8 okt24 sep25 mrt  3 dec20 mei19 nov10 dec11 mrt13 mei28 jan
8. VV MEC20 mei 1 okt26 nov10 dec22 okt15 okt22 apr 18 mrt18 feb 5 nov28 jan 4 feb 1 apr
9. Sportclub Rekken11 mrt25 mrt24 sep11 feb 8 okt 3 dec17 dec29 okt 13 mei28 jan19 nov27 mei 8 apr
10. VV Reünie24 sep11 feb10 dec28 jan20 mei18 mrt 1 apr 8 okt26 nov 22 okt 8 apr 5 nov22 apr
11. SVBV 8 okt19 nov11 feb29 okt 8 apr13 mei27 mei11 mrt15 apr25 mrt 17 dec 3 dec24 sep
12. SVGG10 dec 4 feb18 mrt22 apr26 nov18 feb 5 nov15 apr 1 apr 1 okt20 mei 15 okt22 okt
13. Ulftse Boys25 mrt 8 okt28 jan 8 apr29 okt19 nov26 nov24 sep10 dec11 mrt22 apr11 feb 20 mei
14. VIOS B29 okt13 mei 8 okt11 mrt11 feb27 mei15 apr19 nov 1 okt 3 dec 4 feb25 mrt17 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie