Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 CSV '28 0 0 0 0 0 0 0  
2 Dieze West 0 0 0 0 0 0 0  
3 EZC '84 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Harde 't 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV 's-Heerenbroek 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV HTC 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Kampen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Noord Veluwe Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV SEH 0 0 0 0 0 0 0  
10 HFC Storica 0 0 0 0 0 0 0  
11 VSW 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Wijthmen 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wilsum 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zalk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. CSV '282. Dieze West3. EZC '844. SV Harde 't5. VV 's-Heerenbroek6. SV HTC7. VV Kampen8. Noord Veluwe Boys9. VV SEH10. HFC Storica11. VSW12. VV Wijthmen13. VV Wilsum14. SV Zalk
1. CSV '28 14 okt 3 feb25 nov 9 dec21 okt19 mei31 mrt17 mrt21 apr14 apr30 sep 4 nov17 feb
2. Dieze West10 feb  7 okt28 okt24 mrt19 mei21 apr 9 dec27 jan 7 apr23 sep10 mrt25 nov18 nov
3. EZC '8423 sep17 feb  9 dec27 jan25 nov31 mrt21 okt21 apr19 mei 7 apr14 okt17 mrt 4 nov
4. SV Harde 't12 mei17 mrt26 mei  2 dec14 okt30 sep17 feb 4 nov18 nov24 mrt16 dec 3 feb14 apr
5. VV 's-Heerenbroek26 mei21 okt14 apr21 apr 17 mrt17 feb 4 nov31 mrt25 nov16 dec 3 feb14 okt30 sep
6. SV HTC24 mrt16 dec12 mei10 feb28 okt  3 feb30 sep 7 okt10 mrt18 nov 2 dec14 apr26 mei
7. VV Kampen16 dec 2 dec18 nov 7 apr 7 okt23 sep 14 apr10 feb28 okt10 mrt24 mrt26 mei12 mei
8. Noord Veluwe Boys18 nov26 mei24 mrt 7 okt10 mrt 7 apr27 jan 23 sep10 feb28 okt12 mei16 dec 2 dec
9. VV SEH28 okt14 apr 2 dec10 mrt18 nov17 feb14 okt 3 feb 24 mrt12 mei26 mei30 sep16 dec
10. HFC Storica 2 dec30 sep16 dec31 mrt12 mei 4 nov17 mrt14 okt21 okt 26 mei14 apr17 feb 3 feb
11. VSW27 jan 3 feb30 sep21 okt19 mei31 mrt 4 nov17 mrt25 nov 9 dec 17 feb21 apr14 okt
12. VV Wijthmen 7 apr 4 nov10 feb19 mei23 sep21 apr21 okt25 nov 9 dec27 jan 7 okt 31 mrt17 mrt
13. VV Wilsum10 mrt12 mei28 okt23 sep10 feb27 jan 9 dec19 mei 7 apr 7 okt 2 dec18 nov 24 mrt
14. SV Zalk 7 okt31 mrt10 mrt27 jan 7 apr 9 dec25 nov21 apr19 mei23 sep10 feb28 okt21 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie