Zondag 5e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Apeldoornse Boys 6 5 1 0 16 27 5  
2 CCW '16 6 5 1 0 16 19 7  
3 SV Wissel 7 5 0 2 15 19 13  
4 SV Mariënheem 7 4 2 1 14 11 11  
5 VV IJsselstreek 6 3 1 2 10 19 16  
6 Epse Gorssel Combinatie 6 1 4 1 7 11 13  
7 Wesepe 7 2 1 4 7 11 12  
8 Koninklijke UD 7 2 1 4 7 17 20  
9 Sallandia 6 2 0 4 6 13 19  
10 SV SDOL 6 1 3 2 6 7 15  
11 SV V en L 7 1 2 4 5 8 18  
12 Go Ahead Deventer 6 1 1 4 4 10 19  
13 VV Emst 7 1 1 5 4 9 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
42
Totaal aantal doelpunten
181
Totaal aantal doelpunten (thuis)
109
Totaal aantal doelpunten (uit)
72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,71
Grootste overwinning (thuis) 
Apeldoornse Boys - Mariënheem (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
V en L - CCW '16 (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Koninklijke UD - Wissel (4 - 7)



Zondag 5e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Apeldoornse Boys2. CCW '163. VV Emst4. Epse Gorssel Combinatie5. Go Ahead Deventer6. VV IJsselstreek7. Koninklijke UD8. SV Mariënheem9. Sallandia10. SV SDOL11. SV V en L12. Wesepe13. SV Wissel
1. Apeldoornse Boys 17 dec18 mrt 1 apr 4 feb8 - 23 - 17 - 013 mei 3 dec4 - 015 apr27 mei
2. CCW '1620 mei  1 apr10 dec4 - 322 apr1 - 126 nov28 jan4 - 018 feb3 - 1 8 apr
3. VV Emst1 - 419 nov  8 apr13 mei11 feb15 apr0 - 14 - 017 dec 3 dec25 mrt11 mrt
4. Epse Gorssel Combinatie19 nov27 mei1 - 1 15 apr4 - 418 feb1 - 1 3 dec13 mei18 mrt17 dec25 mrt
5. Go Ahead Deventer1 - 111 mrt26 nov28 jan 20 mei22 apr10 dec 8 apr1 - 3 1 apr2 - 111 feb
6. VV IJsselstreek25 mrt 3 dec4 - 211 mrt17 dec  4 feb18 feb19 nov6 - 015 apr27 mei13 mei
7. Koninklijke UD11 feb25 mrt28 jan4 - 0 3 dec1 - 3  8 apr11 mrt19 nov27 mei13 mei4 - 7
8. SV Mariënheem11 mrt13 mei 4 feb11 feb27 mei1 - 04 - 1 3 - 125 mrt17 dec 3 dec19 nov
9. Sallandia26 nov15 apr18 feb22 apr7 - 2 1 apr2 - 518 mrt 27 mei3 - 2 4 feb17 dec
10. SV SDOL22 apr 4 feb20 mei26 nov18 feb18 mrt 1 apr1 - 110 dec 1 - 12 - 215 apr
11. SV V en L 8 apr0 - 422 apr2 - 219 nov28 jan10 dec20 mei25 mrt11 feb 11 mrt0 - 2
12. Wesepe28 jan11 feb1 - 020 mei18 mrt10 dec26 nov22 apr3 - 0 8 apr2 - 3 1 - 2
13. SV Wissel10 dec2 - 32 - 11 - 33 - 126 nov18 mrt 1 apr20 mei28 jan 4 feb18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie