Zondag 5e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Apeldoornse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 CCW '16 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Emst 0 0 0 0 0 0 0  
4 Epse Gorssel Combinatie 0 0 0 0 0 0 0  
5 Go Ahead Deventer 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV IJsselstreek 0 0 0 0 0 0 0  
7 Koninklijke UD 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Mariënheem 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sallandia 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV SDOL 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV V en L 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wesepe 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Wissel 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Apeldoornse Boys2. CCW '163. VV Emst4. Epse Gorssel Combinatie5. Go Ahead Deventer6. VV IJsselstreek7. Koninklijke UD8. SV Mariënheem9. Sallandia10. SV SDOL11. SV V en L12. Wesepe13. SV Wissel
1. Apeldoornse Boys 17 dec18 mrt 1 apr 4 feb22 okt15 okt 5 nov13 mei 3 dec 1 okt15 apr27 mei
2. CCW '1620 mei  1 apr10 dec 5 nov22 apr22 okt26 nov28 jan24 sep18 feb15 okt 8 apr
3. VV Emst29 okt19 nov  8 apr13 mei11 feb15 apr24 sep 8 okt17 dec 3 dec25 mrt11 mrt
4. Epse Gorssel Combinatie19 nov27 mei 1 okt 15 apr 5 nov18 feb15 okt 3 dec13 mei18 mrt17 dec25 mrt
5. Go Ahead Deventer24 sep11 mrt26 nov28 jan 20 mei22 apr10 dec 8 apr 8 okt 1 apr29 okt11 feb
6. VV IJsselstreek25 mrt 3 dec15 okt11 mrt17 dec  4 feb18 feb19 nov29 okt15 apr27 mei13 mei
7. Koninklijke UD11 feb25 mrt28 jan 8 okt 3 dec24 sep  8 apr11 mrt19 nov27 mei13 mei29 okt
8. SV Mariënheem11 mrt13 mei 4 feb11 feb27 mei 8 okt 1 okt 29 okt25 mrt17 dec 3 dec19 nov
9. Sallandia26 nov15 apr18 feb22 apr 1 okt 1 apr 5 nov18 mrt 27 mei22 okt 4 feb17 dec
10. SV SDOL22 apr 4 feb20 mei26 nov18 feb18 mrt 1 apr22 okt10 dec 15 okt 1 okt15 apr
11. SV V en L 8 apr 8 okt22 apr29 okt19 nov28 jan10 dec20 mei25 mrt11 feb 11 mrt24 sep
12. Wesepe28 jan11 feb22 okt20 mei18 mrt10 dec26 nov22 apr24 sep 8 apr 5 nov  8 okt
13. SV Wissel10 dec 1 okt 5 nov22 okt15 okt26 nov18 mrt 1 apr20 mei28 jan 4 feb18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie