Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Beuningse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Blauw Wit 0 0 0 0 0 0 0  
3 Brakkenstein 0 0 0 0 0 0 0  
4 DIO '30 0 0 0 0 0 0 0  
5 RKSV Driel 0 0 0 0 0 0 0  
6 Eendracht '30 0 0 0 0 0 0 0  
7 Eldenia 0 0 0 0 0 0 0  
8 Groesbeekse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Hatert 0 0 0 0 0 0 0  
10 HAVO 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Millingen 0 0 0 0 0 0 0  
12 ONA '53 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rood Wit 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Trekvogels 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beuningse Boys2. SV Blauw Wit3. Brakkenstein4. DIO '305. RKSV Driel6. Eendracht '307. Eldenia8. Groesbeekse Boys9. SV Hatert10. HAVO11. SC Millingen12. ONA '5313. Rood Wit14. VV Trekvogels
1. Beuningse Boys 10 dec15 okt26 nov18 feb22 okt20 mei 8 apr18 mrt22 apr28 jan24 sep 1 apr 5 nov
2. SV Blauw Wit27 mei 17 dec15 okt18 mrt18 feb19 nov25 mrt 4 feb 5 nov 3 dec13 mei 1 okt15 apr
3. Brakkenstein11 feb20 mei 22 apr 5 nov26 nov28 jan 8 okt 1 apr10 dec24 sep 8 apr22 okt18 mrt
4. DIO '3013 mei11 feb 3 dec 17 dec 1 okt11 mrt19 nov15 apr 8 okt29 okt25 mrt 4 feb27 mei
5. RKSV Driel 8 okt29 okt11 mrt20 mei 10 dec 8 apr24 sep26 nov28 jan25 mrt11 feb22 apr19 nov
6. Eendracht '3025 mrt 8 okt13 mei 8 apr27 mei 11 feb29 okt17 dec24 sep11 mrt19 nov28 jan 3 dec
7. Eldenia17 dec 1 apr15 apr 5 nov 1 okt15 okt 27 mei18 feb22 okt13 mei 3 dec18 mrt 4 feb
8. Groesbeekse Boys 1 okt22 okt18 feb 1 apr 4 feb18 mrt10 dec 22 apr26 nov20 mei28 jan 5 nov15 okt
9. SV Hatert29 okt24 sep19 nov28 jan13 mei20 mei 8 okt 3 dec  8 apr11 feb11 mrt10 dec25 mrt
10. HAVO 3 dec11 mrt27 mei18 feb15 apr 4 feb25 mrt13 mei 1 okt 19 nov29 okt15 okt17 dec
11. SC Millingen15 apr22 apr 4 feb18 mrt22 okt 5 nov26 nov17 dec15 okt 1 apr 27 mei18 feb 1 okt
12. ONA '53 4 feb26 nov 1 okt22 okt15 okt 1 apr22 apr15 apr 5 nov18 mrt10 dec 20 mei18 feb
13. Rood Wit19 nov 8 apr25 mrt24 sep 3 dec15 apr29 okt11 mrt27 mei11 feb 8 okt17 dec 13 mei
14. VV Trekvogels11 mrt28 jan29 okt10 dec 1 apr22 apr24 sep11 feb22 okt20 mei 8 apr 8 okt26 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie