Zondag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Spero 7 6 1 0 19 17 2  
2 Voorwaarts T 7 4 2 1 14 17 8  
3 SV Orion 7 4 2 1 14 17 12  
4 WAVV 7 3 2 2 11 12 8  
5 AZC 7 2 4 1 10 14 10  
6 VV Union 7 3 1 3 10 14 12  
7 Concordia W 7 3 0 4 9 8 11  
8 VV Vorden 7 3 0 4 9 13 17  
9 DVC '26 7 3 0 4 9 9 13  
10 SV Leones 7 2 2 3 8 9 11  
11 Varsseveld 7 2 2 3 8 5 9  
12 SDOUC 7 2 0 5 6 8 16  
13 SML 7 1 2 4 5 10 15  
14 Germania 7 1 2 4 5 10 19  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
163
Totaal aantal doelpunten (thuis)
94
Totaal aantal doelpunten (uit)
69
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,92
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,41
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
AZC - DVC '26 (4 - 0)
Concordia W - SDOUC (4 - 0)
Union - Leones (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
SDOUC - Spero (0 - 4)
Varsseveld - WAVV (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
AZC - Germania (4 - 4)
Orion - Union (5 - 3)
Vorden - SML (5 - 3)



Zondag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AZC2. Concordia W3. DVC '264. Germania5. SV Leones6. SV Orion7. SDOUC8. SML9. SV Spero10. VV Union11. Varsseveld12. Voorwaarts T13. VV Vorden14. WAVV
1. AZC 27 mei4 - 04 - 419 nov11 mrt13 mei18 feb17 dec1 - 1 3 dec15 apr25 mrt 4 feb
2. Concordia W10 dec  8 apr 1 apr1 - 420 mei4 - 022 apr18 mrt1 - 011 feb1 - 228 jan26 nov
3. DVC '2618 mrt3 - 0 4 - 110 dec26 nov15 apr0 - 218 feb20 mei 4 feb0 - 322 apr 1 apr
4. Germania 8 apr19 nov11 mrt 11 feb1 - 3 3 dec28 jan25 mrt10 dec1 - 113 mei2 - 120 mei
5. SV Leones 1 apr 4 feb27 mei2 - 0 22 apr17 dec18 mrt0 - 218 feb15 apr1 - 126 nov2 - 3
6. SV Orion1 - 117 dec13 mei 4 feb 3 dec 25 mrt4 - 115 apr5 - 327 mei18 mrt19 nov18 feb
7. SDOUC26 nov18 feb28 jan22 apr20 mei3 - 0  1 apr0 - 44 - 11 - 2 4 feb10 dec18 mrt
8. SML2 - 3 3 dec25 mrt15 apr0 - 011 feb19 nov 27 mei 4 feb13 mei17 dec11 mrt1 - 1
9. SV Spero20 mei2 - 03 - 14 - 1 8 apr28 jan11 feb10 dec 26 nov11 mrt 1 apr2 - 022 apr
10. VV Union11 feb25 mrt17 dec27 mei4 - 0 8 apr11 mrt2 - 113 mei 19 nov 3 dec3 - 015 apr
11. Varsseveld22 apr0 - 10 - 118 mrt28 jan10 dec 8 apr26 nov0 - 0 1 apr 18 feb20 mei0 - 4
12. Voorwaarts T28 jan11 mrt11 feb26 nov25 mrt2 - 23 - 020 mei19 nov22 apr1 - 2  8 apr10 dec
13. VV Vorden2 - 115 apr 3 dec18 feb13 mei 1 apr27 mei5 - 3 4 feb18 mrt17 dec2 - 5 3 - 1
14. WAVV0 - 013 mei19 nov17 dec11 mrt1 - 22 - 0 8 apr 3 dec28 jan25 mrt27 mei11 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie