Zondag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AZC 0 0 0 0 0 0 0  
2 Concordia W 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVC '26 0 0 0 0 0 0 0  
4 Germania 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Leones 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Orion 0 0 0 0 0 0 0  
7 SDOUC 0 0 0 0 0 0 0  
8 SML 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Spero 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Union 0 0 0 0 0 0 0  
11 Varsseveld 0 0 0 0 0 0 0  
12 Voorwaarts T 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Vorden 0 0 0 0 0 0 0  
14 WAVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AZC2. Concordia W3. DVC '264. Germania5. SV Leones6. SV Orion7. SDOUC8. SML9. SV Spero10. VV Union11. Varsseveld12. Voorwaarts T13. VV Vorden14. WAVV
1. AZC 27 mei29 okt 1 okt19 nov11 mrt13 mei18 feb17 dec15 okt 3 dec15 apr25 mrt 4 feb
2. Concordia W10 dec  8 apr 1 apr24 sep20 mei 8 okt22 apr18 mrt22 okt11 feb 5 nov28 jan26 nov
3. DVC '2618 mrt 1 okt  5 nov10 dec26 nov15 apr22 okt18 feb20 mei 4 feb15 okt22 apr 1 apr
4. Germania 8 apr19 nov11 mrt 11 feb24 sep 3 dec28 jan25 mrt10 dec29 okt13 mei 8 okt20 mei
5. SV Leones 1 apr 4 feb27 mei15 okt 22 apr17 dec18 mrt 1 okt18 feb15 apr22 okt26 nov 5 nov
6. SV Orion 5 nov17 dec13 mei 4 feb 3 dec 25 mrt15 okt15 apr 1 okt27 mei18 mrt19 nov18 feb
7. SDOUC26 nov18 feb28 jan22 apr20 mei22 okt  1 apr15 okt 5 nov 1 okt 4 feb10 dec18 mrt
8. SML 8 okt 3 dec25 mrt15 apr29 okt11 feb19 nov 27 mei 4 feb13 mei17 dec11 mrt 1 okt
9. SV Spero20 mei29 okt 8 okt22 okt 8 apr28 jan11 feb10 dec 26 nov11 mrt 1 apr24 sep22 apr
10. VV Union11 feb25 mrt17 dec27 mei 8 okt 8 apr11 mrt24 sep13 mei 19 nov 3 dec29 okt15 apr
11. Varsseveld22 apr15 okt24 sep18 mrt28 jan10 dec 8 apr26 nov 5 nov 1 apr 18 feb20 mei22 okt
12. Voorwaarts T28 jan11 mrt11 feb26 nov25 mrt29 okt24 sep20 mei19 nov22 apr 8 okt  8 apr10 dec
13. VV Vorden22 okt15 apr 3 dec18 feb13 mei 1 apr27 mei 5 nov 4 feb18 mrt17 dec 1 okt 15 okt
14. WAVV24 sep13 mei19 nov17 dec11 mrt 8 okt29 okt 8 apr 3 dec28 jan25 mrt27 mei11 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie