Zaterdag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Helpman 13 10 2 1 32 31 9  
2 EKC 13 7 2 4 23 33 30  
3 VV Nieuw Roden 13 7 1 5 22 37 25  
4 Be Quick Dokkum 13 7 1 5 22 35 24  
5 SV Lycurgus 12 6 3 3 21 37 16  
6 The Knickerbockers 2 13 7 0 6 21 22 22  
7 Groen Geel 13 6 1 6 19 24 28  
8 VVK 13 6 0 7 18 24 23  
9 Leeuwarder Zwaluwen 13 5 1 7 16 17 31  
10 Asser Boys 12 4 2 6 14 31 30  
11 VV SIOS 13 4 1 8 13 32 35  
12 Frisia 1883 LAC 13 1 0 12 3 10 60  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
77
Totaal aantal doelpunten
333
Totaal aantal doelpunten (thuis)
188
Totaal aantal doelpunten (uit)
145
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
 
Lycurgus - Frisia 1883 LAC (8 - 1)
SIOS - Frisia 1883 LAC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Asser Boys - Nieuw Roden (2 - 8)
EKC - Helpman (1 - 7)
Frisia 1883 LAC - Nieuw Roden (1 - 7)
Knickerbockers The - Lycurgus (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Asser Boys - Nieuw Roden (2 - 8)



Zaterdag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Asser Boys2. Be Quick Dokkum3. EKC4. Frisia 1883 LAC5. Groen Geel6. VV Helpman7. The Knickerbockers 28. Leeuwarder Zwaluwen9. SV Lycurgus10. VV Nieuw Roden11. VV SIOS12. VVK
1. Asser Boys 3 - 22 - 27 - 14 - 10 - 228 mrt23 mei 7 mrt2 - 84 - 4 9 mei
2. Be Quick Dokkum 4 apr 7 - 23 - 02 - 20 - 129 feb14 mrt3 - 22 - 416 mei4 - 0
3. EKC4 - 1 9 mei 23 mei1 - 31 - 718 apr2 - 128 mrt4 - 24 - 0 7 mrt
4. Frisia 1883 LAC16 mei 7 mrt0 - 5 1 - 4 4 apr1 - 21 - 2 9 mei1 - 73 - 20 - 5
5. Groen Geel14 mrt1 - 5 4 apr29 feb 0 - 32 - 16 - 018 apr0 - 23 - 216 mei
6. VV Helpman2 - 118 apr29 feb2 - 123 mei 1 - 028 mrt1 - 13 - 15 - 114 mrt
7. The Knickerbockers 22 - 13 - 11 - 214 mrt 7 mrt2 - 1  9 mei0 - 616 mei5 - 0 4 apr
8. Leeuwarder Zwaluwen2 - 13 - 116 mei18 apr1 - 01 - 12 - 4 1 - 4 4 apr 7 mrt2 - 0
9. SV Lycurgus21 mrt1 - 22 - 28 - 16 - 016 mei1 - 029 feb 14 mrt 4 apr3 - 0
10. VV Nieuw Roden18 apr23 mei3 - 128 mrt 9 mei 7 mrt0 - 14 - 12 - 2 4 - 10 - 2
11. VV SIOS29 feb2 - 314 mrt7 - 028 mrt 9 mei23 mei3 - 14 - 15 - 0 1 - 2
12. VVK0 - 528 mrt1 - 36 - 00 - 20 - 24 - 14 - 023 mei29 feb18 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie