Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Rijnvogels 2 14 10 1 3 31 49 19  
2 Foreholte 12 9 3 0 30 40 17  
3 FC Oegstgeest 13 9 3 1 30 42 15  
4 SV DWO 14 8 1 5 25 29 27  
5 VEP 13 6 2 5 20 49 36  
6 Forum Sport 14 6 1 7 19 54 50  
7 Quick Boys 14 5 3 6 18 32 31  
8 V&AV Hazerswoudse Boys 13 4 2 7 14 38 39  
9 Lugdunum 14 2 5 7 11 22 36  
10 VV Haastrecht 13 2 1 10 7 29 71  
11 Sportlust '46 14 0 4 10 4 25 68  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
74
Totaal aantal doelpunten
409
Totaal aantal doelpunten (thuis)
231
Totaal aantal doelpunten (uit)
178
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,41
Grootste overwinning (thuis) 
VEP - Haastrecht (13 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Haastrecht - Forum Sport (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
VEP - Haastrecht (13 - 1)



Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV DWO2. Foreholte3. Forum Sport4. VV Haastrecht5. V&AV Hazerswoudse Boys6. Lugdunum7. FC Oegstgeest8. Quick Boys9. FC Rijnvogels 210. Sportlust '4611. VEP
1. SV DWO 24 mei3 - 2AFG4 - 23 - 00 - 11 - 11 - 03 - 2AFG
2. Foreholte2 - 0 10 meiAFG17 mei4 - 12 - 2AFG4 - 3AFG3 - 1
3. Forum Sport8 - 04 - 6 5 - 1AFG1 - 10 - 66 - 32 - 519 apr17 mei
4. VV Haastrecht1 - 50 - 31 - 9 3 - 70 - 3AFG17 mei19 apr8 - 1AFG
5. V&AV Hazerswoudse Boys3 - 14 - 46 - 210 mei 24 mei19 apr0 - 23 - 4AFG1 - 2
6. Lugdunum17 mei0 - 3AFG4 - 80 - 3 AFG1 - 10 - 14 - 23 - 3
7. FC Oegstgeest4 - 2AFG24 mei4 - 03 - 21 - 1 10 mei2 - 08 - 16 - 1
8. Quick Boys19 apr0 - 14 - 53 - 14 - 1AFG2 - 3 24 mei5 - 12 - 1
9. FC Rijnvogels 2AFG1 - 17 - 09 - 0AFG4 - 22 - 04 - 0 5 - 24 - 2
10. Sportlust '461 - 41 - 70 - 65 - 54 - 42 - 217 mei1 - 110 mei 2 - 6
11. VEP0 - 219 apr7 - 413 - 16 - 210 mei2 - 25 - 4AFG24 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie