Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Rijnvogels 2 13 10 1 2 31 49 17  
2 Foreholte 12 9 3 0 30 40 17  
3 SV DWO 13 8 1 4 25 29 19  
4 FC Oegstgeest 11 7 3 1 24 36 15  
5 VEP 12 5 2 5 17 44 32  
6 Quick Boys 12 5 2 5 17 27 25  
7 Forum Sport 13 5 1 7 16 46 50  
8 V&AV Hazerswoudse Boys 13 4 2 7 14 38 39  
9 Lugdunum 12 2 3 7 9 19 33  
10 VV Haastrecht 12 2 1 9 7 29 67  
11 Sportlust '46 13 0 3 10 3 23 66  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
68
Totaal aantal doelpunten
380
Totaal aantal doelpunten (thuis)
209
Totaal aantal doelpunten (uit)
171
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,51
Grootste overwinning (thuis) 
VEP - Haastrecht (13 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Haastrecht - Forum Sport (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
VEP - Haastrecht (13 - 1)



Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV DWO2. Foreholte3. Forum Sport4. VV Haastrecht5. V&AV Hazerswoudse Boys6. Lugdunum7. FC Oegstgeest8. Quick Boys9. FC Rijnvogels 210. Sportlust '4611. VEP
1. SV DWO 24 mei3 - 229 mrt4 - 23 - 00 - 11 - 11 - 03 - 215 mrt
2. Foreholte2 - 0 10 mei 8 mrt17 mei4 - 12 - 2 5 apr4 - 315 mrt3 - 1
3. Forum Sport 8 mrt4 - 6 5 - 1 5 apr1 - 10 - 66 - 32 - 519 apr17 mei
4. VV Haastrecht1 - 50 - 31 - 9 3 - 70 - 315 mrt17 mei19 apr8 - 1 5 apr
5. V&AV Hazerswoudse Boys3 - 14 - 46 - 210 mei 24 mei19 apr0 - 23 - 429 mrt1 - 2
6. Lugdunum17 mei0 - 315 mrt4 - 80 - 3  5 apr 8 dec0 - 14 - 23 - 3
7. FC Oegstgeest4 - 229 mrt24 mei22 feb3 - 21 - 1 10 mei 8 mrt8 - 16 - 1
8. Quick Boys19 apr0 - 14 - 53 - 14 - 129 mrt2 - 3 24 mei5 - 12 - 1
9. FC Rijnvogels 2 5 apr1 - 17 - 09 - 015 mrt4 - 22 - 04 - 0 5 - 24 - 2
10. Sportlust '461 - 41 - 70 - 65 - 54 - 4 8 mrt17 mei1 - 110 mei 2 - 6
11. VEP0 - 219 apr7 - 413 - 16 - 210 mei2 - 2 8 mrt29 mrt24 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie