Zaterdag 3e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Die Haghe 13 11 2 0 35 45 12  
2 XerxesDZB 13 10 2 1 32 46 16  
3 FC 's-Gravenzande 14 9 2 3 29 41 23  
4 VV Hillegersberg 14 8 1 5 25 27 32  
5 RV&AV Sparta 14 7 3 4 24 47 26  
6 CVV Berkel 2 14 8 0 6 24 37 16  
7 De Jodan Boys 2 13 4 2 7 14 29 47  
8 VELO 14 4 1 9 13 21 37  
9 RKVV Westlandia 13 3 2 8 11 18 35  
10 DSVP 2 12 3 0 9 9 18 34  
11 Excelsior Maassluis 13 2 2 9 8 20 40  
12 AGE-GGK 13 2 1 10 7 19 50  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
80
Totaal aantal doelpunten
368
Totaal aantal doelpunten (thuis)
194
Totaal aantal doelpunten (uit)
174
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,18
Grootste overwinning (thuis) 
Sparta RV & AV - AGE-GGK (11 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Jodan Boys De - Berkel CVV (0 - 7)
Hillegersberg - Die Haghe (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
XerxesDZB - DSVP (10 - 2)



Zaterdag 3e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. CVV Berkel 23. SV Die Haghe4. DSVP 25. Excelsior Maassluis6. FC 's-Gravenzande7. VV Hillegersberg8. De Jodan Boys 29. RV&AV Sparta10. VELO11. RKVV Westlandia12. XerxesDZB
1. AGE-GGK 16 mei11 feb2 - 10 - 0 4 apr3 - 42 - 40 - 42 - 414 mrt1 - 5
2. CVV Berkel 23 - 0 2 - 33 - 023 mei1 - 22 - 04 - 128 mrt14 mrt6 - 118 apr
3. SV Die Haghe7 - 43 - 1 2 - 0 7 mrt4 - 014 mrt5 - 1 9 mei 4 apr16 mei1 - 1
4. DSVP 228 mrt0 - 218 apr 4 - 11 - 423 mei1 - 24 - 3 7 mrt29 feb 9 mei
5. Excelsior Maassluis18 apr0 - 30 - 4 4 apr 0 - 50 - 214 mrt5 - 316 mei4 - 218 feb
6. FC 's-Gravenzande3 - 2 9 mei23 mei14 mrt28 mrt 2 - 17 - 23 - 34 - 11 - 21 - 3
7. VV Hillegersberg 9 mei 4 apr0 - 73 - 12 - 00 - 3 16 mei2 - 15 - 32 - 2 7 mrt
8. De Jodan Boys 2 7 mrt0 - 728 mrt22 feb5 - 52 - 51 - 2 23 mei 9 mei3 - 22 - 5
9. RV&AV Sparta11 - 02 - 11 - 216 mei2 - 1 7 mrt18 apr2 - 2 2 - 2 4 apr3 - 1
10. VELO23 mei2 - 10 - 11 - 44 - 118 apr1 - 20 - 41 - 6 2 - 028 mrt
11. RKVV Westlandia1 - 3 7 mrt2 - 61 - 0 9 mei1 - 128 mrt18 apr2 - 42 - 0 23 mei
12. XerxesDZB3 - 02 - 10 - 010 - 24 - 316 mei6 - 2 4 apr14 mrt3 - 03 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie