Zaterdag 3e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Die Haghe 15 13 2 0 41 55 13  
2 XerxesDZB 15 12 2 1 38 60 18  
3 FC 's-Gravenzande 15 9 2 4 29 41 26  
4 RV&AV Sparta 15 8 3 4 27 50 26  
5 CVV Berkel 2 15 8 1 6 25 38 17  
6 VV Hillegersberg 15 8 1 6 25 28 38  
7 De Jodan Boys 2 15 5 3 7 18 34 49  
8 VELO 15 5 1 9 16 24 38  
9 RKVV Westlandia 15 4 3 8 15 21 37  
10 DSVP 2 15 3 0 12 9 21 42  
11 AGE-GGK 15 2 2 11 8 21 54  
12 Excelsior Maassluis 15 2 2 11 8 20 55  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
90
Totaal aantal doelpunten
413
Totaal aantal doelpunten (thuis)
214
Totaal aantal doelpunten (uit)
199
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,21
Grootste overwinning (thuis) 
Sparta RV & AV - AGE-GGK (11 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Excelsior Maassluis - XerxesDZB (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
XerxesDZB - DSVP (10 - 2)



Zaterdag 3e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. CVV Berkel 23. SV Die Haghe4. DSVP 25. Excelsior Maassluis6. FC 's-Gravenzande7. VV Hillegersberg8. De Jodan Boys 29. RV&AV Sparta10. VELO11. RKVV Westlandia12. XerxesDZB
1. AGE-GGK 16 mei1 - 32 - 10 - 0AFG3 - 42 - 40 - 42 - 4AFG1 - 5
2. CVV Berkel 23 - 0 2 - 33 - 023 mei1 - 22 - 04 - 1AFGAFG6 - 118 apr
3. SV Die Haghe7 - 43 - 1 2 - 07 - 04 - 0AFG5 - 1 9 meiAFG16 mei1 - 1
4. DSVP 2AFG0 - 218 apr 4 - 11 - 423 mei1 - 24 - 31 - 31 - 2 9 mei
5. Excelsior Maassluis18 apr0 - 30 - 4AFG 0 - 50 - 2AFG5 - 316 mei4 - 20 - 8
6. FC 's-Gravenzande3 - 2 9 mei23 meiAFGAFG 2 - 17 - 23 - 34 - 11 - 21 - 3
7. VV Hillegersberg 9 meiAFG0 - 73 - 12 - 00 - 3 16 mei2 - 15 - 32 - 21 - 6
8. De Jodan Boys 21 - 10 - 7AFG3 - 15 - 52 - 51 - 2 23 mei 9 mei3 - 23 - 5
9. RV&AV Sparta11 - 02 - 11 - 216 mei2 - 13 - 018 apr2 - 2 2 - 2AFG3 - 1
10. VELO23 mei2 - 10 - 11 - 44 - 118 apr1 - 20 - 41 - 6 2 - 0AFG
11. RKVV Westlandia1 - 31 - 12 - 61 - 0 9 mei1 - 1AFG18 apr2 - 42 - 0 23 mei
12. XerxesDZB3 - 02 - 10 - 010 - 24 - 316 mei6 - 2AFGAFG3 - 03 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie