Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BGC Floreant 11 8 0 3 24 29 16  
2 SC Gastel 11 7 1 3 22 31 15  
3 VV Gilze 11 6 2 3 20 28 15  
4 BSC 11 6 2 3 20 20 16  
5 VV Baronie 11 6 1 4 19 20 17  
6 VV Bavel 2 11 5 3 3 18 22 15  
7 HRC '14 10 4 3 3 15 19 20  
8 Sporting '70 11 4 2 5 14 22 27  
9 VV Schijf 11 4 1 6 13 33 23  
10 SVO Krommerijnstreek 10 2 2 6 8 17 26  
11 VV Cabauw 11 1 3 7 6 15 32  
12 VV Viola 11 1 2 8 5 12 46  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
268
Totaal aantal doelpunten (thuis)
161
Totaal aantal doelpunten (uit)
107
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,65
Grootste overwinning (thuis) 
Schijf - Viola (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Viola - HRC '14 (1 - 7)
Viola - Bavel (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Gastel SC - Sporting '70 (8 - 1)
Gilze - Cabauw (6 - 3)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baronie2. VV Bavel 23. BSC4. VV Cabauw5. BGC Floreant6. SC Gastel7. VV Gilze8. HRC '149. SVO Krommerijnstreek10. VV Schijf11. Sporting '7012. VV Viola
1. VV Baronie  5 apr10 mei 9 feb 8 mrt1 - 41 - 03 - 017 mei2 - 015 mrt4 - 1
2. VV Bavel 21 - 1  2 feb1 - 02 - 029 mrt2 - 11 - 126 jan19 apr0 - 224 mei
3. BSC4 - 03 - 2 1 - 1 9 feb1 - 017 mei1 - 1 5 apr 8 mrt19 apr5 - 1
4. VV Cabauw3 - 115 mrt29 mrt 24 mei19 apr26 jan 2 feb4 - 42 - 20 - 42 - 3
5. BGC Floreant2 - 117 mei4 - 06 - 0  2 feb 5 apr15 mrt2 - 13 - 226 jan19 apr
6. SC Gastel26 jan2 - 115 mrt3 - 04 - 1 1 - 1 5 apr3 - 217 mei8 - 1 9 feb
7. VV Gilze19 apr 8 mrt1 - 26 - 34 - 110 mei 6 - 0 2 feb2 - 124 mei29 mrt
8. HRC '1429 mrt10 mei24 mei1 - 00 - 11 - 0 9 feb  8 dec4 - 34 - 4 8 mrt
9. SVO Krommerijnstreek1 - 23 - 32 - 1 8 mrt10 mei24 mei1 - 319 apr  9 feb29 mrt3 - 0
10. VV Schijf24 mei2 - 34 - 110 mei29 mrt4 - 215 mrt26 jan5 - 0  2 feb8 - 0
11. Sporting '701 - 4 9 feb0 - 1 5 apr1 - 5 8 mrt1 - 217 mei3 - 04 - 2 10 mei
12. VV Viola 2 feb0 - 626 jan17 mei1 - 42 - 42 - 21 - 715 mrt 5 apr1 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie