Zondag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Nuenen 2 11 7 3 1 24 29 12  
2 ZSV 10 7 2 1 23 33 18  
3 Rood Wit '62 11 7 1 3 22 39 18  
4 Wittenhorst 10 7 0 3 21 19 12  
5 SV Leveroy 11 7 0 4 21 27 20  
6 Beerse Boys 11 5 2 4 17 32 22  
7 VV Schaesberg 11 4 2 5 14 23 24  
8 OVCS 11 3 3 5 12 12 23  
9 Bergeijk 11 3 3 5 12 19 33  
10 FC Tilburg 11 2 2 7 8 17 27  
11 SVSSS 11 1 3 7 6 12 35  
12 VV OJC Rosmalen 11 1 1 9 4 16 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
278
Totaal aantal doelpunten (thuis)
165
Totaal aantal doelpunten (uit)
113
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,28
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,54
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,74
Grootste overwinning (thuis) 
Rood Wit '62 - Bergeijk (14 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
SVSSS - Rood Wit '62 (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Rood Wit '62 - Bergeijk (14 - 1)



Zondag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beerse Boys2. Bergeijk3. SV Leveroy4. Nuenen 25. VV OJC Rosmalen6. OVCS7. Rood Wit '628. VV Schaesberg9. SVSSS10. FC Tilburg11. Wittenhorst12. ZSV
1. Beerse Boys 26 jan2 - 324 mei29 mrt 2 feb3 - 35 - 14 - 119 apr1 - 23 - 4
2. Bergeijk0 - 2 10 mei5 - 224 mei3 - 019 apr0 - 11 - 1 9 feb29 mrt 8 mrt
3. SV Leveroy17 mei4 - 2 19 apr 2 feb0 - 115 mrt4 - 3 5 apr3 - 026 jan3 - 1
4. Nuenen 22 - 115 mrt5 - 0 4 - 126 jan4 - 0 2 feb2 - 1 5 apr4 - 017 mei
5. VV OJC Rosmalen1 - 53 - 32 - 3 9 feb 15 mrt 5 apr26 jan4 - 217 mei0 - 22 - 3
6. OVCS2 - 2 5 apr 9 feb1 - 12 - 1 3 - 21 - 417 mei 8 mrt19 apr1 - 1
7. Rood Wit '6210 mei14 - 12 - 1 8 mrt3 - 024 mei 29 mrt 9 feb2 - 01 - 02 - 4
8. VV Schaesberg 5 apr17 mei 8 mrt1 - 15 - 110 mei2 - 4 1 - 12 - 115 mrt 9 feb
9. SVSSS 8 mrt 2 feb0 - 529 mrt10 mei2 - 00 - 619 apr 2 - 224 mei1 - 5
10. FC Tilburg3 - 42 - 229 mrt1 - 32 - 13 - 026 jan24 mei15 mrt  2 feb10 mei
11. Wittenhorst 9 feb1 - 22 - 110 mei 8 mrt4 - 117 mei1 - 05 - 12 - 1  5 apr
12. ZSV15 mrt3 - 024 mei1 - 119 apr29 mrt 2 feb5 - 326 jan6 - 2 1 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie