Zondag 2e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Varsseveld 12 9 0 3 27 55 19  
2 Eilermark 11 8 0 3 24 28 15  
3 SC Westervoort 12 7 2 3 23 26 17  
4 VV OSC (N) 11 6 2 3 20 14 13  
5 VV Trekvogels 2 10 5 2 3 17 24 13  
6 SV Raalte 12 4 5 3 17 37 22  
7 FC Trias 12 5 1 6 16 15 19  
8 ATC '65 11 4 2 5 14 20 25  
9 SJO Oeken-Brummen 12 2 2 8 8 20 38  
10 LONGA '30 12 2 2 8 8 17 51  
11 VDZ 2 11 2 0 9 6 18 42  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
63
Totaal aantal doelpunten
274
Totaal aantal doelpunten (thuis)
151
Totaal aantal doelpunten (uit)
123
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,95
Grootste overwinning (thuis) 
Varsseveld - LONGA '30 (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
LONGA '30 - Eilermark (1 - 9)
VDZ - Varsseveld (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
LONGA '30 - Eilermark (1 - 9)



Zondag 2e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ATC '652. Eilermark3. LONGA '304. SJO Oeken-Brummen5. VV OSC (N)6. SV Raalte7. VV Trekvogels 28. FC Trias9. SC Varsseveld10. VDZ 211. SC Westervoort
1. ATC '65 3 - 03 - 31 - 315 mrt 5 apr 1 mrt17 mei2 - 63 - 14 - 2
2. Eilermark10 mei 3 - 14 - 02 - 02 - 119 apr2 - 124 mei 1 dec 8 mrt
3. LONGA '3024 mei1 - 9  8 mrt0 - 319 apr1 - 3AFG29 mrt10 mei1 - 1
4. SJO Oeken-Brummen19 apr0 - 13 - 4 29 mrt3 - 31 - 13 - 02 - 524 mei15 mrt
5. VV OSC (N)2 - 017 mei 5 apr2 - 1 1 - 11 - 0 8 mrt19 aprAFG2 - 2
6. SV Raalte2 - 2AFG7 - 18 - 024 mei 29 mrt0 - 12 - 76 - 210 mei
7. VV Trekvogels 24 - 03 - 117 meiAFG10 mei2 - 2 2 - 315 mrt 8 mrt 5 apr
8. FC Trias1 - 015 mrt3 - 110 mei0 - 11 - 124 mei 1 - 429 mrt0 - 1
9. SC Varsseveld 8 mrt3 - 49 - 0 5 apr3 - 017 mei1 - 53 - 0 6 - 2AFG
10. VDZ 21 - 2 5 apr1 - 24 - 34 - 015 mrt1 - 41 - 40 - 8 17 mei
11. SC Westervoort29 mrt2 - 06 - 25 - 10 - 20 - 42 - 019 apr1 - 04 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie