Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ADO '20 10 9 1 0 28 40 4  
2 VV Bergen 11 7 1 3 22 29 21  
3 VV WBSV 10 7 0 3 21 30 11  
4 KFC 2 10 6 2 2 20 25 15  
5 Always Forward 10 6 1 3 19 33 13  
6 ZVV Zaandijk 11 5 1 5 16 25 29  
7 RKEDO 9 5 0 4 15 17 16  
8 VV West Frisia 10 4 1 5 13 17 15  
9 FC Uitgeest 10 2 1 7 7 26 50  
10 VIOS W 9 2 0 7 6 13 24  
11 Kolping Boys 10 1 1 8 4 10 37  
12 SDZ 10 1 1 8 4 11 41  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
60
Totaal aantal doelpunten
276
Totaal aantal doelpunten (thuis)
133
Totaal aantal doelpunten (uit)
143
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,38
Grootste overwinning (thuis) 
 
WBSV - Kolping Boys (6 - 0)
WBSV - Uitgeest FC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Uitgeest FC - ADO '20 (0 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Uitgeest FC - Always Forward (2 - 10)
Zaandijk - Uitgeest FC (5 - 7)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ADO '202. Always Forward3. VV Bergen4. KFC 25. Kolping Boys6. RKEDO7. SDZ8. FC Uitgeest9. VIOS W10. VV WBSV11. VV West Frisia12. ZVV Zaandijk
1. ADO '20 19 apr 9 feb2 - 25 - 026 jan22 mrt 5 apr4 - 01 - 017 mei 8 mrt
2. Always Forward1 - 3 4 - 24 - 04 - 1 5 apr26 jan26 apr4 - 215 mrt0 - 016 feb
3. VV Bergen0 - 3 2 feb 3 - 226 apr7 - 20 - 015 mrt16 feb3 - 42 - 110 mei
4. KFC 226 apr 8 mrt22 mrt  5 apr1 - 05 - 117 mei3 - 126 jan1 - 01 - 1
5. Kolping Boys16 feb10 mei0 - 30 - 5 1 - 224 mei3 - 319 apr 8 mrt29 mrt2 - 5
6. RKEDO29 mrt1 - 019 apr 2 feb15 mrt 6 - 24 - 224 mei1 - 21 - 00 - 1
7. SDZ0 - 629 mrt17 mei16 feb1 - 226 apr 1 - 6 2 feb0 - 715 mrt0 - 2
8. FC Uitgeest0 - 92 - 101 - 33 - 5 9 feb 8 mrt19 apr 10 mei29 mrt 2 feb24 mei
9. VIOS W15 mrt 9 feb1 - 229 mrt3 - 1 8 dec2 - 426 jan 17 mei0 - 23 - 1
10. VV WBSV24 mei1 - 0 5 apr19 apr6 - 022 mrt10 mei6 - 03 - 1 16 feb 2 feb
11. VV West Frisia0 - 424 mei 8 mrt10 mei26 jan 9 feb5 - 24 - 222 mrt3 - 0 2 - 3
12. ZVV Zaandijk1 - 31 - 63 - 415 mrt22 mrt17 mei 9 feb5 - 7 5 apr2 - 126 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie