Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Baardwijk 12 11 1 0 34 57 7  
2 Moerse Boys 12 10 1 1 31 48 12  
3 VIVOO 12 7 2 3 23 37 21  
4 Blauw Wit '81 10 7 1 2 22 37 15  
5 VV Bavel 3 13 7 1 5 22 27 17  
6 VV DESK 13 5 3 5 18 37 36  
7 SC Welberg 13 6 0 7 18 28 30  
8 Antibarbari 3 12 4 2 6 14 19 26  
9 DVO '60 13 3 1 9 10 15 36  
10 Be Ready 13 2 3 8 9 16 46  
11 VV Virtus 11 2 1 8 7 24 46  
12 Madese Boys 12 1 0 11 3 5 58  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
73
Totaal aantal doelpunten
350
Totaal aantal doelpunten (thuis)
212
Totaal aantal doelpunten (uit)
138
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,79
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,90
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,89
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Baardwijk - Madese Boys (9 - 0)
Baardwijk - Be Ready (9 - 0)
Blauw Wit '81 - Madese Boys (9 - 0)
Moerse Boys - Virtus (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DVO '60 - DESK (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Virtus - DESK (6 - 6)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Antibarbari 32. VV Baardwijk3. VV Bavel 34. Be Ready5. Blauw Wit '816. VV DESK7. DVO '608. Madese Boys9. Moerse Boys10. VV Virtus11. VIVOO12. SC Welberg
1. Antibarbari 3 1 - 515 mrt29 mrt24 mei1 - 12 - 04 - 03 - 116 feb19 apr1 - 3
2. VV Baardwijk 5 apr AFG9 - 02 - 07 - 35 - 09 - 010 mei4 - 0 8 mrt17 mei
3. VV Bavel 32 - 00 - 3 5 - 02 - 319 apr2 - 02 - 024 mei3 - 229 mrt2 - 1
4. Be Ready0 - 019 apr1 - 1 AFG 8 mrt0 - 5 5 apr0 - 417 mei3 - 11 - 4
5. Blauw Wit '816 - 1AFG17 mei5 - 2 3 - 04 - 19 - 019 apr 5 apr 2 feb15 mrt
6. VV DESK10 mei0 - 22 - 12 - 229 mrt 24 mei4 - 02 - 415 mrt2 - 54 - 1
7. DVO '60AFG15 mrt 5 apr10 mei 8 mrt1 - 7 17 mei1 - 33 - 12 - 20 - 3
8. Madese Boys 8 mrt29 mrt1 - 51 - 410 meiAFG0 - 2 0 - 53 - 224 mei19 apr
9. Moerse Boys17 mei2 - 23 - 24 - 0 8 dec 5 apr4 - 015 mrt 9 - 04 - 15 - 1
10. VV Virtus2 - 424 mei 8 mrt5 - 31 - 46 - 619 apr 2 feb29 mrt 10 mei3 - 1
11. VIVOO4 - 11 - 41 - 015 mrt3 - 317 mei3 - 06 - 0AFG6 - 2  5 apr
12. SC Welberg2 - 10 - 510 mei24 mei3 - 03 - 429 mrt6 - 0 8 mrtAFG0 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie