Zondag 3e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 GSBW 13 12 1 0 37 53 6  
2 Wilhelmina Boys 13 8 4 1 28 56 19  
3 VV Helvoirt 13 8 0 5 24 37 29  
4 VCB 13 7 2 4 23 25 22  
5 ESVV Pusphaira 13 7 1 5 22 30 22  
6 Uno Animo 13 6 1 6 19 35 37  
7 SC 't Zand 2 13 5 1 7 16 40 35  
8 VV Nieuwkuijk 12 4 3 5 15 26 40  
9 TSVV Merlijn 13 3 3 7 12 22 37  
10 Best Vooruit 13 3 3 7 12 29 49  
11 Nemelaer 12 2 1 9 7 20 42  
12 VV Riel 13 1 2 10 5 13 48  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
77
Totaal aantal doelpunten
386
Totaal aantal doelpunten (thuis)
235
Totaal aantal doelpunten (uit)
151
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
 
Wilhelmina Boys - Riel (9 - 0)
Zand SC 't - Riel (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
TSVV Merlijn - Nemelaer (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Wilhelmina Boys - Uno Animo (8 - 3)
Zand SC 't - Nieuwkuijk (8 - 3)



Zondag 3e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Best Vooruit2. GSBW3. VV Helvoirt4. Nemelaer5. VV Nieuwkuijk6. ESVV Pusphaira7. VV Riel8. TSVV Merlijn9. Uno Animo10. VCB11. Wilhelmina Boys12. SC 't Zand 2
1. Best Vooruit 15 mrt2 - 45 - 13 - 32 - 319 apr6 - 329 mrt3 - 124 mei2 - 2
2. GSBW8 - 0 3 - 019 apr1 - 04 - 029 mrt3 - 05 - 24 - 01 - 124 mei
3. VV HelvoirtAFG 5 apr 4 - 215 mrt7 - 28 - 14 - 010 mei17 mei 8 mrt2 - 5
4. Nemelaer10 mei0 - 524 mei  2 feb15 mrt2 - 21 - 01 - 31 - 329 mrt2 - 4
5. VV Nieuwkuijk 5 aprAFG3 - 04 - 3 2 - 0 8 mrt17 mei4 - 43 - 31 - 610 mei
6. ESVV Pusphaira8 - 0 8 mrt19 apr6 - 024 mei 10 mei2 - 22 - 00 - 11 - 329 mrt
7. VV Riel4 - 10 - 60 - 117 mei2 - 30 - 1  5 apr15 mrt1 - 32 - 2AFG
8. TSVV Merlijn3 - 310 mei29 mrt0 - 75 - 0AFG1 - 0 24 mei1 - 24 - 4 8 mrt
9. Uno Animo3 - 11 - 52 - 3 8 mrt19 apr17 mei2 - 15 - 0  5 aprAFG6 - 3
10. VCB 8 mrt1 - 44 - 0AFG29 mrt0 - 224 mei19 apr3 - 1 10 mei3 - 1
11. Wilhelmina Boys6 - 117 mei2 - 36 - 05 - 0 5 apr9 - 015 mrt8 - 31 - 1 19 apr
12. SC 't Zand 217 mei1 - 43 - 1 5 apr8 - 31 - 39 - 00 - 31 - 315 mrt2 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie