Zondag 3e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 GSBW 14 12 2 0 38 55 8  
2 VV Helvoirt 15 10 0 5 30 44 31  
3 Wilhelmina Boys 14 8 4 2 28 56 22  
4 VCB 14 8 2 4 26 27 22  
5 ESVV Pusphaira 15 8 2 5 26 37 26  
6 SC 't Zand 2 15 7 1 7 22 53 36  
7 Uno Animo 14 6 1 7 19 35 39  
8 VV Nieuwkuijk 13 5 3 5 18 31 41  
9 Best Vooruit 14 3 3 8 12 31 53  
10 TSVV Merlijn 15 3 3 9 12 25 48  
11 Nemelaer 14 3 1 10 10 22 44  
12 VV Riel 15 1 2 12 5 14 60  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
86
Totaal aantal doelpunten
430
Totaal aantal doelpunten (thuis)
254
Totaal aantal doelpunten (uit)
176
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,05
Grootste overwinning (thuis) 
 
Wilhelmina Boys - Riel (9 - 0)
Zand SC 't - Riel (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
TSVV Merlijn - Nemelaer (0 - 7)
Riel - Zand SC 't (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Wilhelmina Boys - Uno Animo (8 - 3)
Zand SC 't - Nieuwkuijk (8 - 3)



Zondag 3e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Best Vooruit2. GSBW3. VV Helvoirt4. Nemelaer5. VV Nieuwkuijk6. ESVV Pusphaira7. VV Riel8. TSVV Merlijn9. Uno Animo10. VCB11. Wilhelmina Boys12. SC 't Zand 2
1. Best Vooruit AFG2 - 45 - 13 - 32 - 319 apr6 - 3AFG3 - 124 mei2 - 2
2. GSBW8 - 0 3 - 019 apr1 - 04 - 0AFG3 - 05 - 24 - 01 - 124 mei
3. VV Helvoirt4 - 2AFG 4 - 2AFG7 - 28 - 14 - 010 mei17 mei3 - 02 - 5
4. Nemelaer10 mei0 - 524 mei  2 febAFG2 - 21 - 01 - 31 - 3AFG2 - 4
5. VV NieuwkuijkAFGAFG3 - 04 - 3 2 - 05 - 117 mei4 - 43 - 31 - 610 mei
6. ESVV Pusphaira8 - 02 - 219 apr6 - 024 mei 10 mei2 - 22 - 00 - 11 - 3AFG
7. VV Riel4 - 10 - 60 - 117 mei2 - 30 - 1 AFGAFG1 - 32 - 20 - 7
8. TSVV Merlijn3 - 310 meiAFG0 - 75 - 02 - 51 - 0 24 mei1 - 24 - 41 - 6
9. Uno Animo3 - 11 - 52 - 30 - 219 apr17 mei2 - 15 - 0 AFGAFG6 - 3
10. VCBAFG1 - 44 - 02 - 0AFG0 - 224 mei19 apr3 - 1 10 mei3 - 1
11. Wilhelmina Boys6 - 117 mei2 - 36 - 05 - 0AFG9 - 0AFG8 - 31 - 1 19 apr
12. SC 't Zand 217 mei1 - 43 - 1AFG8 - 31 - 39 - 00 - 31 - 3AFG2 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie