Zondag 1e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AFC '34 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV AGB 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSOV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Fortuna Wormerveer 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Hoofddorp 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kolping Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 Legmeervogels 0 0 0 0 0 0 0  
8 LSVV 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV De Meern 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVA Papendorp 0 0 0 0 0 0 0  
11 SDZ 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Uitgeest 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zaanlandia 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV De Zouaven 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. VV AGB3. DSOV4. Fortuna Wormerveer5. SV Hoofddorp6. Kolping Boys7. Legmeervogels8. LSVV9. VV De Meern10. SVA Papendorp11. SDZ12. FC Uitgeest13. Zaanlandia14. VV De Zouaven
1. AFC '34 13 okt10 mei16 feb29 sep26 apr24 mei10 nov 2 feb27 okt29 mrt15 mrt 1 dec15 dec
2. VV AGB17 mei  3 nov 2 feb15 mrt24 nov 5 apr29 sep29 mrt26 apr 6 okt 8 dec20 okt16 feb
3. DSOV24 nov 9 feb  5 apr26 apr22 mrt26 jan27 okt20 okt17 mei 8 dec22 sep 6 okt15 mrt
4. Fortuna Wormerveer 6 okt22 sep 1 dec  3 nov20 okt 8 mrt15 mrt 9 feb 8 dec26 apr26 jan17 mei29 mrt
5. SV Hoofddorp 8 mrt10 nov13 okt22 mrt 26 jan19 apr 1 dec24 mei 9 feb 5 apr27 okt22 sep10 mei
6. Kolping Boys 3 nov24 mei15 dec19 apr29 mrt  1 dec16 feb10 mei10 nov 2 feb13 okt 8 mrt29 sep
7. Legmeervogels 8 dec15 dec29 mrt29 sep 6 okt17 mei  2 feb 3 nov24 nov15 mrt16 feb26 apr20 okt
8. LSVV 9 feb22 mrt 8 mrt24 nov17 mei 6 okt22 sep 19 apr26 jan20 okt 5 apr 8 dec 3 nov
9. VV De Meern22 sep26 jan16 feb27 okt24 nov 8 dec22 mrt13 okt  5 apr17 mei26 apr15 mrt 6 okt
10. SVA Papendorp19 apr 1 dec29 sep24 mei20 okt15 mrt10 mei29 mrt15 dec 16 feb 6 okt 3 nov 2 feb
11. SDZ26 jan 8 mrt19 apr10 nov15 dec22 sep27 okt10 mei 1 dec13 okt 22 mrt 9 feb24 mei
12. FC Uitgeest20 okt19 apr24 mei10 mei 2 feb 9 feb10 nov15 dec29 sep 8 mrt 3 nov 29 mrt 1 dec
13. Zaanlandia 5 apr10 mei 2 feb15 dec16 feb27 okt13 okt24 mei10 nov22 mrt29 sep24 nov 19 apr
14. VV De Zouaven22 mrt27 okt10 nov13 okt 8 dec 5 apr 9 feb26 apr 8 mrt22 sep24 nov17 mei26 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie