Zondag 1e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Zouaven 12 8 2 2 26 20 10  
2 SDZ 12 7 2 3 23 36 12  
3 AFC '34 12 6 4 2 22 35 20  
4 VV AGB 11 6 1 4 19 27 23  
5 LSVV 12 6 1 5 19 21 20  
6 Zaanlandia 11 5 3 3 18 22 19  
7 SV Hoofddorp 12 5 3 4 18 21 22  
8 FC Uitgeest 12 5 2 5 17 14 17  
9 Legmeervogels 11 3 4 4 13 21 17  
10 Kolping Boys 11 3 4 4 13 16 21  
11 DSOV 12 4 1 7 13 15 23  
12 Fortuna Wormerveer 11 2 5 4 11 16 21  
13 SVA Papendorp 6 1 0 5 3 10 27  
14 VV De Meern 11 1 0 10 3 11 33  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
78
Totaal aantal doelpunten
285
Totaal aantal doelpunten (thuis)
165
Totaal aantal doelpunten (uit)
120
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,54
Grootste overwinning (thuis) 
 
AFC '34 - Papendorp SVA (9 - 2)
SDZ - Fortuna Wormerveer (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Papendorp SVA - Hoofddorp (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
AFC '34 - Papendorp SVA (9 - 2)



Zondag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. VV AGB3. DSOV4. Fortuna Wormerveer5. SV Hoofddorp6. Kolping Boys7. Legmeervogels8. LSVV9. VV De Meern10. SVA Papendorp11. SDZ12. FC Uitgeest13. Zaanlandia14. VV De Zouaven
1. AFC '34 2 - 210 mei15 feb2 - 326 apr24 mei4 - 1 2 feb9 - 229 mrt15 mrt2 - 10 - 0
2. VV AGB17 mei 2 - 0 2 feb15 mrt6 - 1 5 apr1 - 229 mrt26 apr1 - 31 - 04 - 316 feb
3. DSOV3 - 5 9 feb  5 apr26 apr22 mrt26 jan1 - 01 - 017 mei1 - 01 - 22 - 315 mrt
4. Fortuna Wormerveer3 - 27 - 20 - 0 2 - 21 - 1 8 mrt15 mrt 9 feb 8 dec26 apr26 jan17 mei29 mrt
5. SV Hoofddorp 8 mrt0 - 43 - 122 mrt 26 jan19 apr2 - 324 mei 9 feb 5 apr1 - 00 - 410 mei
6. Kolping Boys2 - 224 mei3 - 019 apr29 mrt 3 - 216 feb10 mei10 nov 2 feb1 - 1 8 mrt1 - 3
7. Legmeervogels2 - 22 - 429 mrt2 - 12 - 217 mei  2 feb5 - 024 nov15 mrt16 feb26 apr1 - 2
8. LSVV 9 feb22 mrt 8 mrt1 - 117 mei2 - 12 - 1 19 apr26 jan2 - 4 5 apr4 - 01 - 2
9. VV De Meern1 - 326 jan16 feb2 - 11 - 31 - 222 mrt2 - 3  5 apr17 mei26 apr15 mrt1 - 2
10. SVA Papendorp19 apr 1 dec3 - 424 mei0 - 515 mrt10 mei29 mrt15 dec 16 feb4 - 1 3 nov 2 feb
11. SDZ26 jan 8 mrt19 apr7 - 03 - 01 - 10 - 010 mei7 - 15 - 1 22 mrt 9 feb24 mei
12. FC Uitgeest0 - 219 apr24 mei10 mei 2 feb 9 feb0 - 31 - 03 - 0 8 mrt2 - 1 29 mrt1 - 0
13. Zaanlandia 5 apr10 mei 2 feb0 - 016 feb2 - 01 - 124 mei3 - 222 mrt2 - 13 - 3 19 apr
14. VV De Zouaven22 mrt3 - 02 - 12 - 00 - 0 5 apr 9 feb26 apr 8 mrt3 - 01 - 417 mei26 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie